NOVÝ MESIAC = NOVÉ ZMENY = NOVÉ VLASY

Pozdravujem vás,
hoci tieto fotky som mala na pláne až neskôr, kvôli vašim správam som sa ich rozhodla zverejniť práve dnes. Väčšina vašich otázok sa totiž týkala nového účesu. Tu ho teda máte v plnej paráde. Takmer z každého uhlu. 
V predchádzajúcom článku ste si mohli pozrieť, ako prebiehalo strihanie. Bol to celkom adrenalín, keďže za celý čas som nemala pred sebou zrkadlo. Keď som sadla do kresla šikovného holandského kaderníka Maurica, neopýtal sa ma na moju predstavu, len jednoducho strihal podľa seba. Aj keď som sa obávala výsledku, myslím, že toto je správny prístup. Ak je človek šikovný, talentovaný a má ideu, mal by sa realizovať podľa svojich predstáv, keďže on najlepšie vie, čo druhej strane pristane. Presne tak to bolo aj pri Mauricovi. Strihalo mu to skutočne od ruky a vo farbe mal tiež jasnú predstavu. 
Dokonca som sa vďaka nemu dozvedela, že ofina sa strihá na tú stranu tváre, ktorá je silnejšia resp. dominantnejšia. Zistíte to podľa toho, že si zakryjete polku tváre papierom prípadne látkou. Pritom sa neusmievate a sledujete jeden bod. Tá strana, ktorá sa napriek tomu usmieva (resp. jeden kútik úst ide dohora, do úsmevu), je silnejšia. Preto som s mojou novou ofinou nadmieru spokojná. Väčšinou som ju nosila na opačnú stranu a v súčasnej podobe mi nadmieru vyhovuje. 
Celkovo som sa na sto, ak nie dvesto percent, stotožnila so svojím účesom. Od farby, cez strih až po finálnu podobu či jednoduchú úpravu. Síce spočiatku som musela zmenu predýchať (neviem prečo, ale prišlo mi to ako obrovská premena, možno aj preto, že ma Dominik v prvý deň nespoznal a prešiel bez ničoho okolo mňa:)), ale veľmi rýchlo som si zvykla. Trocha mi je smutno na niektorých miestach za mojimi dvadsiatimi centimetrami, ale však, raz to určite dorastie a do svadby ešte času dosť. Navyše, teším sa, ako bude moja farba vyzerať po dvoch umytiach. Ako to býva zvykom, určite zase dostane nový nádych. 
Maurice mal skutočne pravdu. Ako povedal - on ľudí nestrihá, on im vytvára identitu. A je to tak. Skutočne sa odvtedy cítim ešte vyrovnanejšie a lepšie. Miestami možno dokonca "ešte viac sexy a žensky", ako tvrdil tento kaderník. 
Okrem nového účesu a outfitu z kategórie "moje obľúbené letné volániky" mám pre vás hneď viacero pikošiek. Od októbra uvidíte nové dve formy blogu, na ktorých v týchto dňoch usilovne pracujeme. V ďalších dňoch a týždňoch vás tiež čakajú fotky z budúcotýždňového Vienna Fashion Week(sledujte najmä môj Instagram), na ktorý nám prišli hneď dve pozvánky, čo si neskutočne vážim. Veľmi sa teším nielen na túto akciu, ale aj na najbližšie fotenie niekoľkostranového módneho editoriálu pre jeden úžasný časopis. Ale o tom viac nabudúce. Mám pre vás ešte ďalšie prekvapenia, ale chcem vám ich predstavovať postupne, nech to nie je také nárazové a nech to náhodou nezakríknem.
Majte krásny deň a víkend!

P.S.1.: V outfite som skombinovala moju obľúbenú modrú farbu s červenými detailami, ktoré sa mi v tomto prevedení veľmi páčili. Aj keď volány možno nie sú každému po chuti, na týchto šatách sa mi mimoriadne páčia. Dokonca si zatiaľ získali aj mnoho pochvál a niektorý ich už zo mňa chceli dokonca vyzliecť a vziať si ich od toľkého obdivu. :)) Šaty zvyknem nosiť nielen v podpätkovej verzií, ale i pohodovej s červenými teniskami.
P.S.2.: Ďakujem ešte raz za vlásky šikovnému Holanďanovi Mauricovi, za sprostredkovanie ďakujem Lucke Barilovej a v neposlednom rade veľká vďaka, milý Farouk Systems, CHI.

FOTO: Dominik Babušíkšaty - H&M // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - DEICHMANN // opasok - NEW YORKER // okuliare - OKULIAREWAYFARER.SK // náušnice - jahôdky - MADE BY JANICA

4 komentárov:

 1. such a gorgeous outfit,love the pop of red
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. tiež sa mi farba veľmi páči :) ďakujem ti

   Odstrániť