VOLÁNY

Želám krásny deň,
mám pocit, že celý môj život sprevádza cestovanie. Z rodného kraja do ďalšieho milovaného kraja za najbližšími. Z hlavného mesta do druhého najväčšie mesta za pracovnými povinnosťami. Z jedného turistického miesta do zaujímavého kultúrneho strediska v rámci nahrávania do rozhlasu. Ale i pravidelné výlety zo Slovenska do okolitých krajín či nových zákutí. Minule pri spomínaní na tohtoročné cestovateľské zážitky som si uvedomila, že som od januára absolvovala 10 letov a nesmierne sa tomu teším. Cestovanie ma totiž napĺňa nekonečným pocitom slobody, zmeny, objavovania ale i inšpirácie. Aj počas tohto víkendu sme sa vybrali objavovať nové miesta do susedného Poľska. Za cieľ sme si zvolili Krakow. Bolo úžasne a určite vám čoskoro z našej menšej dovolenky ukážem zábery aj na blogu v sekcií Travelling. Zatiaľ si niekoľko fotiek môžete prezrieť na Instagrame Lapkinn.
Dnes by som vám však chcela predstaviť fotografie s mojou aktuálne najobľúbenejšou košeľou. Volány sú momentálne v kurze a nájdete ich v obchodoch na šatách, topoch či nohaviciach. Ja vás s nimi ešte budem "otravovať" podobne ako v predchádzajúcom článku, tak aj v tých budúcich. Volány som si jednoducho veľmi obľúbila, no na tomto kúsku ich milujem. Vždy, keď mám na sebe túto košeľu, mám skvelú náladu a pocit, že čoskoro vzlietnem. :) Viem si ju predstaviť okrem dnešného looku i v kombinácií s lodičkami. Avšak akonáhle som ju zbadala po prvý krát v H&M showroome, mala som okamžite v hlave kombináciu s červenými teniskami. K tomu som doladila modré "sukňošortky", pilotky a praktickú kabelku. Čo hovoríte na moju novú lásku - volánovú košeľu a aktuálne ootd?

FOTO: Dominik Babušíkkošeľa - H&M // sukňošortky - NEXT // kabelka - DEICHMANN // tenisky - GATE // okualire - OKULIAREWAYFARER.SK


10 komentárov:

 1. WOW! Cool outfit! Great hairstyle ;)
  xoxo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. so pretty!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. that top is so cool
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I love this top, thank you for your comment :)

   Odstrániť
 4. Trochu mi v té košili připomínáš dinosaura z Jurského parku, jak se rozzuřil a roztáhl se mu za krkem ten vějíř :-D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. haha, Rose, ani nevieš, ako si ma pobavila :D :D
   ďakujem krásne :))

   Odstrániť