ŠÍRAVA

Krásny deň vám želám,
hoci v hlave som už pri jesenných a zimných kolekciách, stále sa v mojej skrini nechcem rozlúčiť s letnými vecami. Aj keď dátum v kalendári hovorí, že posledný letný mesiac sa definitívne dnešným dňom končí, verím ešte v niekoľko teplých dní v septembri. Najmä sa neviem dočkať nádherného babieho leta, ktoré nás dúfam neobíde. 
Pri dnešných fotkách ma trochu chytila letná nostalgia. Čierne šaty (napriek svojmu nie veľmi ideálnemu odtieňu na leto) som nosila neustále, i keď na blogu sa objavujú po prvý krát. Strávili so mnou super začiatok leta na prehliadke Fera Mikloška, skvelú rodinnú grilovačku či letný tábor na Šírave. Počas dvoch letných mesiacov som ich najradšej nosila v kombinácií s bielym jednoduchým tričkom alebo len tak samé
V aktuálnom poste som čierne šaty skombinovala s off shoulder modrým topom a choker náhrdelníkmi, s ktorými sme si užili veľa nádherných júových, júlových ale i augustových dní. Ale dosť už v tejto chvíli o letnej nostalgií. Zatiaľ si ju šetrím na najbližší článok zo sekcie EVENTS & EXPERIENCES. Ten bude obhliadnutím za skvelými letnými akciami.
Užívajte posledné teplé dni!

 FOTO: Dominik Babušík

šaty - H&M // off shoulder top - RENEWALS by NOSENE // šľapky, okuliare - F&F // choker s príveskom - ALIEXPRESS // choker s ľudovým motívom - DIY so ZOOTom

4 komentárov:

 1. Teraz sa cítim nostalgicky aj ja.. Bývam v Írsku, kde som leto mala JEDEN TÝŽDEŇ a aj to som ho mala pracovný...a doma som bola na necelé 2 týždne, kedy som sa snažila užiť si každú sekundu a robiť veci, ktoré som vždy pokladala za bežné a teraz mi chýbajú..ako obyčajné opekačky, večerné prechádzky bez svetra a aj spanie v stane na šírave.. ach tá naša šírava :) inak pekný outfit veľmi sa mi páči, že si to skombinovala s off the shoulder topom :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nakoniec nie som jediná, kto má dnes nostalgiu, tak hádam čoskoro opäť zavítaš na Slovensko, súhlasím veru, naša Šírava je úžasná, človek má pocit, že je niekde pri mori a nie doma na Slovensku, ďakujem krásne za pochvalu ;)

   Odstrániť
 2. love how you stacked chokers
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť