ONLINE ALEBO OFFLINE?

Želám vám krásny deň!
Veľmi často sa stretávam s dilemou – kamenné či internetové obchody? Každý z týchto spôsobov nakupovania má svoje výhody i nevýhody. Zatiaľ čo pri online nákupoch si môžete vyberať zo širšej ponuky tovaru ako v bežných obchodoch, absentuje tu možnosť vyskúšať si materiál a danú vec. Práve možnosť vyskúšania a ľahšieho vrátenia tovaru zase nahráva do „kariet“ klasickým predajniam. Avšak, riskujete pri nich, že vás sklamú užším sortimentom. 
U mňa to jednoznačne vyhráva nakupovanie cez internet a to i napriek tomu, že aj v klasických predajniach a rôznych značkách mám množstvo svojich obľúbencov. Do online obchodov sa najčastejšie „vyberiem“, keď hľadám niečo originálne či unikátne. Jednoducho, taký kúsok, ktorý len tak ľahko nestretnem počas prechádzky mestom. Pri takomto druhu nakupovania sa dokonca ani neobávam možnosti vrátenia tovaru, keďže paradoxne dodnes som viac krát bola vrátiť kúsky do kamenných predajní. 
Už dlhšiu dobu hľadám zaujímavé a originálne obtiahnuté body. Zháňam ho približne od decembra minulého roka, kedy som ho začala hľadať počas nákupov v Prahe. Neúspešne! V hľadaní som pokračovala na Slovensku, avšak nikde som nenašla žiadne, pre mňa unikátne. Preto som skončila opäť na internete. Som veľmi rada, že som natrafila na stránku miadresses.sk. V tomto obchode som objavila hneď niekoľko zaujímavých kúskov, no jednoznačne u mňa vyhralo vzorované body. Hneď v utorok som ho objednala s tým, že som predpokladala, že hádam do konca týždňa mi dorazí. Bola som však veľmi milo prekvapená, keď mi hneď na druhý deň ráno pípla sms s tým, že ma zásielka čaká na pošte. Takže, tak, ako som dlho hľadala svoje vysnívané body, tak expresne rýchlo mi prišlo, keď som ho konečne našla. 
Hneď, ako som si ho rozbalila, mi bolo jasné k čomu ho doladím. Zvolila som šortky s vyšším pásom v army farbe, k tomu šatku v podobnej farbe ako body a pohodlné sandálky. Jednoducho, uvoľnený letný až dovolenkový outfit v etno štýle.
Čo hovoríte na túto kombináciu? Poznáte miadresses.sk?

 FOTO: Dominik Babušík


body - MIADRESSES.SK // kraťasy, kabelka, šatka - NEW YORKER // náušnice, okuliare - H&M // šľapky - CCC // opasok - RESERVED0 komentárov:

Zverejnenie komentára