NÁVRAT DO ŠKOLY

Pozdravujem vás, 
myslím, že nie som jediná, komu počas týchto dní neunikli v obchodoch a vo výkladoch nápisy ako "škola volá" a "späť do školy". Keď som bola mladšia, tieto vety ma vždy hnevali. Nielenže oznamovali, že prázdniny sú na konci, ale aj ohlasovali začiatok všetkých povinností. Na druhej strane na niektoré začiatky školského roka som sa celkom tešila, ako napríklad na prvú triedu na základnej škole či na prvý ročník na gympli alebo na vysokej. Vždy to boli dni plné očakávania, napätia ale i radosti z niečoho nového. V podstate, prvý deň v škole ma čaká aj tento rok. O pár týždňov sa mi totiž začína prvý rok doktorandského štúdia.
Keď som sa pri pohľade na všetky plagáty hlásajúce návraty do školských lavíc zamyslela nad tým, čo sa v súčasnosti nosí v prvý deň na základnej či strednej škole, napadlo mi hneď niekoľko alternatív. Dokonca aj Dominik ich mal hneď niekoľko. Jedna z nich sa týkala outfitu so sukňou, bielou košeľou a okuliarmi, ktorá sa v jeho fantázií skôr približovala k sexy uniforme neposlušnej školáčky. Kombináciu sukne s blúzkou som si ako prvú predstavila aj ja. Len skôr v elegantnom prevedení. No, potom som si povedala, že pre vás pripravím skôr hravú a sviežu inšpiráciu v štýle BACK TO SCHOOL, ktorá bude zahŕňať hneď niekoľko módnych vychytávok. Nakoniec som svoj školácky outfit vyskladala z týchto aktuálnych trendov - plisovanej sukne v metalickom odtieni, chokera, trička s potlačou pripomínajúcou nášivky a praktického vaku (všetko zo ZOOTu), ktorý je v kurze už nejakú tú sezónu. Celý look som ešte doplnila o dva drdoly, slip ony a okuliare so zrkadlovými sklami. 
Musím sa priznať, že v celom looku som sa cítila perfektne. Mlado, sviežo a energicky. Na móde a obliekaní milujem práve striedanie rôznych štýlov. V jeden deň mám chuť na takýto úlet, v iný si zase rada obujem lodičky a elegantné áčkové šaty.
Verím, že vás dnešný look aspoň trochu inšpirovali pri výbere outfitu na prvý deň do školy. Želám vám nech je váš úvod školského či akademického roka minimálne taký veselý či bláznivý (v pozitívnom slovazmysle) ako tieto outfitové fotografie.

FOTO: Dominik Babušík

sukňa - MISS SELFRIDGE via ZOOT // tričko - ALCHYMI via ZOOT // vak - TALLY WEiJL via ZOOT // slip on topánky - CCC // choker - ALIEXPRESS // okuliare - F&F

3 komentárov:

 1. how cool is that tee
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja, thank u :) Rose aj tebe veľmi pekne ďakujem ;)

   Odstrániť