NA SLOVENSKU

Krásnu nedeľu,
prevažnú časť tohto týždňa sme spolu s Dominikom strávili na Zemplínskej šírave. Neboli sme sami, ale spoločnosť nám robilo 25 detí vo futbalovom tábore. Hoci som spolu s mojím drahým bola skôr ako dozor, opäť som sa vrátila do detských čias. Nosila som si veselo dva vrkoče, hrala spoločenské hry a lovila Pokémonov. Týmto ďakujem, chlapcom, že ma naučili mnoho trikov v rámci tejto novej "zábavky". Teraz sa cestou z pošty domov vraciam okrem balíkov aj s minimálne piatimi novými pokémonmi. :))
Pri pobyte na Zemplínskej šírave som si však hlavne uvedomila, aké krásne zákutia máme na Slovensku. Niekedy sa až priveľmi orientujeme na zahraničné destinácie, keď toľko nádhernej prírody a vodných nádrží máme i na Slovensku. Na Šírave som mala pocit, že som niekde v Chorvátsku. Super jedlo, skvelé počasie, nádherná zátoka s loďkami a pekne vybavené izby. Avšak, niečo mi predsa len v tejto lokalite chýbalo. Rekonštrukcia a hlavne väčší poriadok. Viacerým zariadeniam by vynovenie veľmi pomohlo, no rovnako aj úcta od turistov a návštevníkov, ktorí by si nové vybavenie vážili, neničili ho a nerobili neporiadok.
Podobne je na tom aj Bukovec, odkiaľ sú dnešné zábery. Rekonštrukcia a inovatívne nápady by tomuto miestu určite pomohli, no aj bez toho mám túto oblasť veľmi rada. Počas letných mesiacov sa tu vždy radi s Dominikom osviežime, a preto sme tu ešte pred dovolenkou nafotili tento letný outfit. 
Džínsové šaty som už dlhšie mala vysnívané a som rada, že som ich konečne našla. Smejem sa a uvedomujem si, že v nich vyzerám trochu ako tehotná, ale občas takáto pohodlnosť vôbec neuškodí. Doladila som k ním veľa veľa náramkov, Kresky a nádherné strapcové sandálky.
Páči sa vám táto letná uvoľnená kombinácia? Ktorá je vaša obľúbená dovolenková destinácia na Slovensku?

 FOTO: Dominik Babušík


šaty - JUSTPLAY // sandále - TOPANKOVO // dočasné tetovačky - KRESKY // náramky - LINDEX + BORN IN BARCELONA

3 komentárov:

 1. Wonderful sandals!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. thats such a pretty dress, love the shoes
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Och ja milujem Zemplínsku Šíravu ♥ Mám na ňu len tie najkrajšie spomienky. No a čo sa týka outfitu, vyzeráš nádherne ako vždy a tie topánky nemajú chybu ♥

  https://www.bloglovin.com/blogs/sinnamona-14721233

  OdpovedaťOdstrániť