CHLAD

Pekný piatok,
musím sa priznať, že nie som fanúšikom leta. Na jednej strane mi vyhovuje, že môžem veselo nosiť šaty a sukne, no na druhej strane horúčavy skutočne nezvládam dobre. Som pri nich maximálne neefektívna a najradšej by som celé dni strávila v studenej sprche. Preto som sa veľmi potešila tomuto ochladeniu. 
Pri prezeraní Instagramu a Facebooku mojich známych som však mala pocit, že som jediná, kto sa zo zmeny počasia teší. Každý už po jednom dni privolával leto naspäť, obliekal si tisíc svetrov a búnd a zohrieval sa horúcim čajom. Iba my dvaja s Dominikom sme počas týchto dní v byte naplno vetrali a užívali si "letný" chlad.
Navyše, ja som toto ochladenie využila aj vo svojej skrini a vytiahla nový fluffy svetrík. Trochu som sa pri ňom pohrala s vrstvením(práve pre túto činnosť milujem v obliekaní jeseň a jar). Využila som plisovanú sukňu z predchádzajúceho outfitového postu nafoteného pred novou budovou UPJŠ v Košiciach Platónom a doladila k nej dlhú čiernu vestu. Keďže boli v podobnej dĺžke, vytvorili dokonalý súlad a tak som ich už len prepásala opaskom pre zachovanie siluety. Z doplnkov som zvolila štvorcovú kabelku s veľmi praktickým uzatváraním a telové lodičky. Tie veľmi zaujali okoloidúcu pani, ktorá Dominikovi pri fotení detailov s úsmevom na tvári povedala: "nezabudnite aj lodičky, lebo tie sú tiež krásne". Po týchto milých slovách sme mali s mojím drahým hneď skvelý deň a to ani nemuselo byť leto a slnečné počasie.
Čo vy a toto ochladenie? Ako sa vám pozdáva dnešný outfit? 

FOTO: Dominik Babušíksveter - LINDEX // lodičky - TOPANKOVO // sukňa - RENEWALS by NOSENE // vesta - F&F // kabelka - ORSAY // opasok - SHATY.SK // okuliare - ALIEXPRESS 

0 komentárov:

Zverejnenie komentára