SHATY

Ahojte,
ak by som mala definovať svoj vzťah k móde, pre mňa je to veľakrát HRA. Veľmi rada sa s oblečením hrám, vymýšľam nové kombinácie a keď ma prestane nejaký kúsok baviť, hľadám preň iné upgradnuté využitie. Hlavne pri novej veci sa mi stavá, že hneď ako dorazí, nosím ju takmer každý deň v rôznych obmenách. Potom na ňu na určitý čas pozabudnem. Keď ju znova objavím a nájdem novú kombináciu, opäť sa z nej vyteším ako na začiatku a nosím častejšie. Presne ako s hračkami. Najskôr zdieľame prvotné nadšenie z nich a neskôr nás prestanú baviť. Až kým im nevymyslíme nový význam a spôsob hry.
Keď mi do mailu prišiel mail, ktorý dokonale zoosobňuje túto filozofiu, neváhala som. Oslovila ma Danka z obchodu SHATY.SK, či by som mala záujem zapojiť sa do projektu #SHATYNATRI. Hneď som súhlasila, vybrala si z tejto stránky jeden skvost a našla im tri rôzne spôsoby nosenia. 
Moja voľba padla na nádherné čipkované čierne šaty. Okamžite mi s nimi napadlo hneď niekoľko variantov, ako ich nosiť. Hneď, keď dorazili a obliekla som si ich, vedela som, že o oblečenie na štátnice mám postarané. Doladila som k ním červené lodičky a nádhernú čelenku od šikovnej dizajnérky Márie Danko. Pri záverečnom stylingu nechýbala malá srdiečková kabelka a výrazné náušnice v tvare krížika. A tak vzniklo prvé OOTD, ktoré je súčasťou dnešného článku. 
Na čiernych šatách sa mi veľmi páči ich prepracovanie do posledného detailu. Najmä vrchná časť a suknička so spodničkou. Preto som sa trocha s nimi trocha pohrala. Vrch som prehla smerom do vnútra a vytvorila sukňu vhodnú k obtiahnutým či voľnejším topom. V prípade druhého OOTD som zvolila bielu blúzku v kombinácií opäť s lodičkami, výraznými náušnicami a mojou obľúbenou listovou kabelkou.
Tretie OOTD je dôkazom toho, že elegantné šaty alebo sukňa sa môžu nosiť i v ležérnejších kombináciách. Vybrala som k nim mikinu, tenisky, jemné náušnice a extravagantnú kabelku.
Samozrejme, možností ako nosiť tieto šaty je veľmi veľa. Keďže aj vrchná časť je veľmi pekne riešená, stačí nájsť len peknú áčkovú sukňu a užívať si nový spôsob kombinácie. Verím, že v niektorom z týchto variantov, ktoré vznikli pre projekt #SHATYNATRI, nájdete inšpiráciu. Možno i doma máte podobný skvost hodný viacerých možností nosenia a módnej hry. 
Mimochodom, ak ste sa do šiat zamilovali rovnako ako ja, môžete ich získať v súťaži so SHATY.SK (samozrejme, nie ten istý kus). Viac na FB Lapkinn. Dosúťaženia, milí módni nadšenci! :))

P.S.: Ktoré kombo a OOTD sa vám páči najviac?

 1. OOTD
šaty + opasok - SHATY // čelenka - LE QUARIA // náušnice - ALIEXPRESS // lodičky - TOPANKOVO

 2. OOTD
šaty resp. sukňa + opasok - SHATY // top - RESERVED // kabelka - LINDEX // náušnice - ČAČKY // lodičky - CCC
3. OOTD
šaty resp. sukňa - SHATY // mikina - BERSHKA // tenisky - ASOS // kabelka - DEICHMANN // náušnice - KLENOTY AURUM

BACKSTAGE Z FOTENIA

s krásnou Dankou zo shaty.sk2 komentárov: