DON´T YOU KNOW

Pozdravujem vás, 
tento rok som sa nevedela dočkať leta. Mám pocit, že už od januára som sa tešila na krásne letné dni a oddych. Spoločne s Dominikom sme si povedali, že po náročnom mesiaci jún si chceme čo najrýchlejšie oddýchnuť na dovolenke. Ak by sme nemali promócie 2. júla, vybrali by sme sa dovolenkovať hneď v júni resp. na prelome júna a júla. Nakoniec sa nám to podarí až najbližší utorok. Najradšej by som vám prezradila hneď teraz všetky podrobnosti o tom, kam cestujeme, ale keďže som vyhlásila minisúťaž na FB, nemôžem. Preto, aj naďalej môžete tipovať našu dovolenkovú destináciu. Prvej správnej a najpresnejšej odpovedi pošlem kozmetický balíček.
Zatiaľ čo vy môžete písať vaše tipy, ja premýšľam nad tým, čo všetko ešte zbaliť do kufra a čo spraviť pred odletom. Hoci počas roka som na balenie a vybaľovanie z kufra do kufra zvyknutá, pri dovolenkovom som viac ostražitejšia. Najmä pri liekoch či drogérií a neskôr aj pri oblečení. Aj keď to možno znie ako bláznovstvo, na každý dovolenkový deň mám dopredu vymyslené outfity. Nech na dovolenke nestrácam zbytočne čas nad uvažovaním čo na seba a môžem ho radšej využiť zmysluplnejšie. Väčšinou do kufra beriem veci, ktoré sa skvele medzi sebou môžu kombinovať. Jeden návod nájdete i v predchádzajúcom článku v spolupráci s Lindexom. Napriek menšiemu naplánovaniu oblečenia sa mi však nakoniec stáva, že poskladám úplne iné, niekedy aj zaujímavejšie kombinácie.
Dnešný outfit som mala v hlave od okamihu, keď som na JUSTPLAY.SK objavila tieto kúzelné traky. Možno, niekomu sa môžu na prvý pohľad zdať ako maximálne infantilný či tehotenský kúsok, ja som si ho zamilovala. Okrem estetickosti u mňa spĺňa i praktický rozmer a podľa mňa vyzerajú traky rovnako dobre v ležérnom ponímaní s teniskami ako i lodičkami. Keďže prvý variant je bežnejší, ja som sa rozhodla pre verziu s vysokými podpätkami. K trakovým džínsom som zvolila biely top od Andrea Martiny a obľúbený náhrdelník z kolekcie Fera Mikloška. Kombinácia bielej a džínsoviny sa mi veľmi páči, tak verím, že zaujme a inšpiruje aj vás. Ako sa vám pozdáva?

PHOTO: Dominik Babušík   džínsy - JUSTPLAY.SK // top - ANDREA MARTINY // náhrdelník, prívesok na kabelke - MIKLOSKO FASHION DESIGN // lodičky - CCC // kabelka - DEICHMANN // "tetovanie" - KRESKY (SloCz Slovak & Czech design) // okuliare - OKULIAREWAYFARER.SK
7 komentárov:

 1. Neskutečně ti to sekne, lacláče jsou roztomilý!

  www.sixtydiary.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. such cool onesies
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ty boty mi k tomu nesedí, byla bych raději pro variantu s teniskami ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. s teniskami mi to prišlo ako nudný outfit, preto lodičky ;)

   Odstrániť
 4. Perfektné fotky, veľmi ti to svedčí :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. fotky sa dobre vydarili :)

  www.laviealexandras.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ďakujem vám :) teším sa, že sa páči ;)

  OdpovedaťOdstrániť