BACK TO LIFE

Krásny deň všetkým,
cestovanie je mojou srdcovou záležitosťou. Najviac na ňom milujem spoznávanie nových kútov sveta, "vypnutie" od každodenných povinností a neobmedzenú slobodu objavovania. Aj preto ho považujem za najideálnejší prostriedok búrania mýtov a stereotypov, ale i utvrdzovanie názorov. Hoci sa vždy po návrate z iného štátu teším domov, prichádzajúcu "aklimatizáciu" znášam najhoršie. Mám pocit, že sa neviem rozhýbať do práce a nechce sa mi vrátiť do zaužívaného denného režimu. Najhoršie je to s vybaľovaním. Oveľa radšej sa balím ako vykladám veci naspäť do skrine či do práčky. 
Návrat z tohtoročnej dovolenky z Gran Canarie bol ale iný ako iné návraty na Slovensko. Aj keď občas ma premôže ešte únava z letu alebo "nechcenie", ale s veľkou radosťou som sa pustila do práce a do vybaľovania. Asi to bolo tým, že sme si super oddýchli a načerpali nové sily. Ale o tom budúci týždeň v niektorom z článkov. Zatiaľ si pozrite menšiu ochutnávku z Kanárskych ostrovov na Instagrame pod heštegom #lapkinnnakanarskych
Dnešný post je ešte preddovolenkový. Áno, som tam viac biela ako teraz. Ako sa smejem, po návrate z Kanárskych som už menej belšia. :)) V elegantnom outfite som skombinovala novú sukňu s nádhernou halenkou, ktorú mi venovala Dominikova mamina (za čo jej ešte raz srdečne ďakujem). Nechýbajú červené doplnky v podobe náušníc, nového rúžu a lodičiek. Musím sa priznať, že kombinácia týchto troch farieb v dnešnom looku sa mi veľmi páči. Verím, že inšpiruje aj vás.

P.S.: Všimnite si piatu fotku. Pôvodne som ju nechcela dávať, ale sú na nej naši skvelí kamaráti - Donka a Luky, ktorí chceli byť na blogu. Podľa mňa im to (nielen) na fotografiíveľmi svedčí, čo poviete? :)

PHOTO: Dominik Babušík
sukňa - H&M // halenka - od Dominikovej maminy // náušnice - Gabriela Závacká // kabelka - F&F // lodičky - TOPANKOVO

3 komentárov:

 1. such am elegant outfit,love the skirt
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tahle zalena sukne moc ti slusi! Vypadas krasne <3
  anastasiiag.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem, Anastasiia :)
   thank you, Pooja :)

   Odstrániť