ZION SPA PREMIUM

Želám vám pekný deň,
zrejme každému z nás sa pravidelne stáva, že nevieme, kde nám hlava stojí. Keď už konečne prídu voľnejšie dni alebo si ich vytvoríme namiesto čakania naň, nie je nič lepšie, ako si dopriať relax. My ho s Dominikom zbožňujeme a najčastejšie si ho vychutnávame vo wellnesse. Je to naša spoločná závislosť. Vždy, keď pracujeme na stodesať percent, sa veľmi tešíme na blížiace sa dni v kúpeľoch. 
Keďže naše obľúbené wellnessy sa väčšinou nachádzajú v blízkosti Tatier, vždy máme radosť z tých mestských. Nemusíme aspoň cestovať desiatky kilometrov a stačí nám doslova si "odskočiť" za relaxom priamo z práce. V Košiciach a v Bratislave pravidelne vyhľadávame hneď niekoľko wellnessov neďaleko centra. Veľmi sme si obľúbili najmä ZION SPA v bratislavskom Grand Hotel River Park. Preto sme mali veľkú radosť, keď sme dostali pozvánku na otvorenie ďalšej pobočky týchto luxusných spa.
Štvrté oddychové miesto vyrástlo priamo v hoteli Sheraton, v ktorom sme spoločne s Dominikom ubytovaní a boli sme pred samotnou otváračkou, slovami recepčného, váženými hosťami. Veľmi sme si cenili toto pozvanie a vychutnávali nádhernú izbu, služby či výborné jedlo. Ak ma sledujete na Snapchate, určite vám neunikli májové dni strávené v tomto luxusnom hoteli. 
Na druhý deň sme sa po výdatných raňajkách presunuli do nového ZION SPA PREMIUM. V podstate sme tam mohli prejsť aj v papučkách, keďže hotelové kúpele sa otvárali len pár krokov od našej izby. Od polovice mája si môžu návštevníci užiť novootvorené fitcentrum, bazén, saunový svet, relaxačné alebo skrášľovacie procedúry. Veľmi ma zaujala práve rada Lindy Meredith. Táto Kráľovná kozmetických ošetrení sa stará nielen o tváre kráľovskej rodiny, ale i JLo, Madonny či mnohých ďalších. Jej kozmetická rada sa zameriava najmä na dôkladnú očistu, výživu pleti a tiež je zameraná proti starnutiu. Dokonca táto dáma vymyslela aletrnatívu k botoxu tzv. V-tox využívajúci deriváty morských rias. 
S kozmetikou Lindy Meredith pracujú aj v ZION SPA v Sheratone. Na vlastnej koži si ju vyskúšala aj moja obľúbená herečka Helenka Krajčiová, ktorá sa tohto otvorenia zúčastnila tiež. Už sa teším, keď jednu z procedúr otestujem aj ja a vrátim sa na toto veľmi príjemné miesto. Okrem kozmetických ošetrení by som si chcela vychutnať ešte bazén a tiež veľmi príjemný saunový svet. 
Pokiaľ by ste aj vy zatúžili po oddychu priamo v centre mesta, rozhodne sem zavítajte. Myslím, že každý z nás si takýto relax zaslúži a určite si aj nechá poradiť od odborníkov. Mne tento piatkový oddych padol viac ako vhod. Okrem návštevy nových hotelových kúpeľov som si skvele oddýchla i neskôr na izbe. Po veľmi veľa mesiacoch som sa mohla pekne obliecť do županu a ešte počas popoludnia ležať v posteli. Takýchto dní by som pokojne privítala viac.
Kde najradšej relaxujete vy? Poznáte tento wellness?

P.S.: Ak si najlepšie dokážete oddýchnuť pri nakupovaní, tak pre vás mám tip na jeden skvelý bazár. Určite sa zastavte 18. júna na lodi Loďka. :))

PHOTO: Dominik Babušík
0 komentárov:

Zverejnenie komentára