WAKA

Želám krásnu nedeľu,
keď sa tak pozerám von oknom, všetci si naplno užívajú posledný a najmä oddychový deň v týždni. Mamičky s úsmevom na tvári kočíkujú svoje ratolesti, deti sa veselo hrajú na preliezkach a ešte aj pani oproti sa usmieva, hoci pravidelne býva smutná a nahnevaná. To iba u nás doma panuje ticho. Občas ho preruší zvuk obrátenia strany alebo rozšantená Jackie. Jej najobľúbenejšou aktivitou počas uplynulých dní je jednoznačne naháňanie poznámok a všetkých zvýrazňovačiek. Ani sa jej nečudujem. Ja by som pri toľkej nude u nás v byte robila to isté. Samozrejme, za predpokladu, že by som sa nemusela učiť...
Možno i u vás to pred štátnicami vyzerá a znie podobne. S Dominikom sa tešíme na stredu večer, keď, dúfame, budeme mať úspešne za sebou všetky predštátnicové a počasštátnicové stresy. Konečne poupratujeme, umyjeme okná a s úsmevom na tvári budeme sedieť na našom zelenom a rozkvitnutom balkóniku. Síce nás počkajú všetky zameškané pracovné záležitosti, ale o čosi voľnejšie sa nám bude predsa len dýchať.
Do stredy však zbieram euro za každú otázku - "už vieš všetko?" alebo "veď, to je len formalita." Formalita, neformalita, každý sme si s tým prešli a väčšinou na(ne)šťastie so stresom. Aj keď uznávam, v živote čakajú človeka ešte ťažšie skúšky ako štátnice. Ako sme sa s mojou tehotnou kamarátkou Katkou pred niekoľkými týždňami smiali. Radšej štátnicovať ako rodiť. Ona, už má skutočný pôrod za sebou, ja ten štátnicový ešte pred sebou. Preto držím palce vám všetkým čakajúcim na štátnice. Zároveň gratulujem "novopečeným" magisterkám a magistrom, inžinierkam a inžinierom, bakalárkam a bakalárom.
Dnešný outfit vznikol dávno - pradávno. Vonku pomaly ale isto začalo pršať a neskutočne fúkalo, čo sa odrazilo na mojom "messy" účese. Jedným z hlavných prvkov dnešného looku je mušková košeľa. Odvtedy, čo ste ju videli v telke a v Nákupných maniačkach, dostala pomenovanie ako bodkovaná či srdiečková. No, skutočne sú to mušky, tento raz skombinované s pásikmi. Od okamihu, keď som ju uvidela v Alchymi kolekcií na Zoote, som vedela, že ju raz skombinujem s uzkou vzorovanou sukňou. Raz za čas ma jednoducho baví kombinovať vzory. Vždy sa pri nich držím pravidla, že aspoň jedna farba sa musí na oboch kúskoch opakovať. Pri čiernobielej kombinácií to však vôbec nebol problém. 
Čo hovoríte na dnešný outfit?

P.S.1.: Nezabudnite si pustiť dnešnú skladbu pod fotkami. Perfektný hudobný úlet! Nám pripomína jazdu na letisko v tureckej Antalyi a bláznivú jazdu nášho soféra.
P.S.2.: Sukňu z dnešného príspevku môžete získať na FB stránke Beponu
 PHOTO: Dominik Babušík


mušková košeľa - ZOOT // sukňa - BEPON // tenisky - ASOS // kabelka - LINDEX // jarník - H&M // náušnice - KLENOTY AURUM // okuliare - F&F // hodinky - CHEAPO (ZOOT)
9 komentárov:

 1. Ta sukně vypadá moc hezky s tou košilí. Pěkný outfit. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milujem tvoje fotografie, tá neskutočná energia, ktorá z nich vyžaruje ♥

  |SYDNEY SLEEK|

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ooooo, dakujeme krasne, velmi si to s Dominikom vazime :))

   Odstrániť
 3. Já mam za sebou jedny státnice, teď se připravuji na druhe, takže přesně vím, o čem píšeš..
  Takže vám oběma držím moc palce, hlavně štěstí, to je základem všeho, na vysoké škole :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. my uz tiez bakalarske mame za sebou, teraz nas cakaju magisterske a presne ako pises, zaklad je stastie vytiahnut otazku :)) dakujeme a tiez drzime palce ;)

   Odstrániť
 4. tie fotky nevznikli v ke? :P lebo presne keď som v taký škaredý deň šla na prechádzku so psom som videla dievča s tulipánmi a fotografa :P

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, v KE :) ak si bola na prechádzke na KVP, tak sme to boli my :D

   Odstrániť
  2. presne :) kvietky žiarili vtom počasí :)

   Odstrániť