THIS GIRL

Pozdravujem vás,
konečne mám už aj ja obhájené a zoštátnicované. Spolu s mojím 90 stranovým "dieťaťom" sme to v stredu dali. Musím sa priznať, že ešte nikdy som nemala taký strach, stres a rešpekt pred niečim ako na včerajších štátniciach. Viac pokojnejšia som bola aj na bakalárskych štátniciach, pred akýmkoľvek moderovaním alebo účinkovaním v telke. Dokonca som to dala na štyri Áčka, čomu som definitívne uverila až o deň neskôr, keďže som čakala úplne iný výsledok. Ďakujem všetkým za podporu a za to, že ste mi držali palce. Veľmi si to vážim. Najviac som však pyšná na môjho Dominika. Ten má od stredy tiež o tri písmená pred menom viac a zvládol to s väčším prehľadom a pokojom ako ja.
Teším sa, že po štátniciach máme opäť čas na všetky pracovné a blogové aktivity. Väčšina z nich nás počas učiacich dní počkala a teraz ich budeme musieť dobehnúť(najmä veľa veľa článkov na blogu). Od zajtra ma opäť čaká Tour de Slovensko a rôzne milé stretnutie. V závere týždňa sa však opäť vraciam do Košíc za mojím najdrahším a tiež výborným podujatím. Od piatka do nedele (od 17. do 19. júna) sa v predajni Gaastra v košickom Auparku koná jedna skvelá akcia - Víkendový styling alá Brigitte Bardot a Alain Delon. Budem sa tešiť, ak sa medzi 15. až 18.hodinou zastavíte a spoločne vyberieme skvelý outfit. Veľmi rada vám poradím, zoznámim sa s vami a porozprávame sa. 
Mimochodom, práve z Gaastry je dnešný celý outfit. Fotili sme ho dávnejšie (keď ešte bolo chladnejšie) a je úplne ideálny na pohodové a chladnejšie letné dni. Pohrala som sa pri ňom s vrstvením a kombináciou oranžovej s modrou. Veľmi som si jednotlivé kúsky obľúbila a už teraz pokukujem po ďalších Gaastra veciach. Aktuálna kolekcia Cruise je totiž úžasná a "dýcha" z nej atmosféra Francúzskej riviéry. A práve Francúzsko ja veľmi zbožňujem. 
Čo hovoríte na takúto pohodovú kombináciu?
PHOTO: Dominik Babušík


nohavice, sveter, košeľa, tenisky, bunda, taška - GAASTRA


2 komentárov:

  1. totally love the street style outfit
    keep in touch
    www.beingbeautifulandpretty.com
    www.indianbeautydiary.com

    OdpovedaťOdstrániť