SUMMER SHOPPING II.

Pekný deň želám,
pevne verím, že nie som jediná, kto si dáva záležať na výbere kozmetiky počas leta o čosi viac ako po iné ročné obdobia. Aj keď o pokožku je nutné starať sa celoročne, v letných mesiacoch by sme jej mali venovať ešte viac pozornosti. Slnečné lúče totiž našej pleti nielen lichotia, ale jej môžu aj ublížiť. Preto v lete vyberám produkty starostlivejšie a niektoré z nich používam len počas najhorúcejších dní. S tipmi na letné vychytávky, ktoré som objavila na Hriešne dobrých víkendoch, by som sa chcela s vami podeliť.
Celoročným MUST HAVE pre mňa je kvalitný make up. Už neraz som na blogu písala o mojom najobľúbenejšom od značky Estée Lauder. Je úžasný, skvele drží a nepotrebujem naň naniesť ani púder. Najviac mi na ňom vyhovuje, že dokáže dobre zamaskovať nedokonalosti. No, na druhej strane, ak nepotrebujem zakryť nedostatky, úplne bez problémov ho stačí naniesť minimum na zjednotenie pleti. Na značke Estée Lauder som závislá, pretože som s ňou veľmi spokojná. Okrem make upu sa mi osvedčil aj ich rúž a tiež BB krém. Na leto je viac ako vhodný a bez neho si horúce dni ani neviem predstaviť. Po pozitívnych skúsenostiach s touto značkou som sa veľmi potešila, keď v Auparku otvorili ich predajňu. Aspoň už nemusím kupovať produkty v zahraničí, ale stačí navštíviť ich pobočku priamo v nákupnom centre. Toto sa mi práve na bratislavskom Auparku páči, že tu nájdem značky, ktoré nikde inde nie sú, prípadne ich je na Slovensku po menej. Navyše, v Estée Lauder je veľmi milá obsluha. Vždy ochotne poradia a sú neustále milé. Ak sa zastavíte u nich v obchode, určite vyskúšajte, či už ich make up, BB krém alebo niektorý z rúžov.
Počas Hriešne dobrých víkendov sme navštívili aj predajňu Marionnaud. Vždy, keď sa v tomto obchodíku zastavím, zákonite si niečo odnesiem alebo sa minimálne na niečo nové „namotám“. Veľmi mám rada ich kozmetiku Thalgo, najmä fantastický body scrub. Avšak, najradšej si tu vyberám parfémy. Držím sa pravidla, že vždy s príchodom nového ročného obdobia striedam vône. Milujem všetky od Versace. Dámsku Versense nosím počas horúcich dní, no keď je chladnejšie obľubujem Yellow Diamond. Počas leta mám rada „ľahké“ kvetinové vône, cez zimné a jesenné mesiace zase sladšie. Dokonca mám zo značky Versace rada i pánske verzie. V priebehu jedného z Hriešne dobrých víkendov som konečne vyskúšala Miu Miu. Rozhodne je to môj ďalší adept na nový obľúbený parfém. Flakón a vôňa sú jednoducho neodolateľné.
O ďalších mojich obľúbencoch z rady kozmetiky sa dočítate v ďalšej časti pravidelnej kozmetickej rubriky. Článok About cosmetics VIII. pre vás už teraz pripravujem a bude nabitý skvelými letnými vychytávkami.
Každopádne, určite sa počas letných mesiacov zastavte v bratislavskom Auparku. Stiahnite si kupóny a veselo nakupujte, prípadne sa len tak prejdite a osviežte v nádherných zrekonštruovaných priestoroch. Hriešne dobré víkendy totiž trvajú počas celého leta.

P.S.: Mimochodom, čítali ste už odporúčania na skvelé letné kúsky v spolupráci s Auparkom Bratislava v predchádzajúcom článku? Ak nie, rozhodne sa k nemu vráťte.

Majte krásne letné dni s nákupmi či bez nich!

PHOTO: Dominik Babušík


OOTD: bielo - žlté šaty - Luxury Mall Slovakia // sandálky - TOPANKOVO

2 komentárov: