SUMMER SHOPPING I.

Ahojte,
vždy, keď príde nové ročné obdobie, mám chuť nakupovať viac ako po iné dni. Mám totiž pocit, že vtedy v šatníku nenachádzam žiadne vhodné oblečenie. Navyše, v lete je moje nadšenie z nových kúskov ešte väčšie, pretože stále sa niečo deje a v teple z praktických dôvodov striedam oblečenie omnoho častejšie. 
Práve počas druhého júnového víkendu sme sa vybrali doplniť šatník o letné kúsky v bratislavskom Auparku. Počas letných sobôt a nediel tu prebiehajú Hriešne dobré víkendy, ktoré sú ideálnou príležitosťou nakúpiť za výborné zľavy. Dokonca si nemusíte ani vytlačiť kupóny ale stačí sa nimi preukázať v elektronickej podobe. Pri prechádzaní cez nákupné centrum som mala v hlave svoj letný wishlist, čo kúpiť a na čo nezabudnúť. Preto by som vám chcela z nášho nákupu dať niekoľko tipov, ktoré kúsky by ste si rozhodne v lete mali zaobstarať. Myslím, že o plavkách ani nemusím písať (keďže bez nich to v lete nejde), ale skôr o úlovkoch, ktoré ma v Auparku zaujali úplne najviac.
Naše nakupovanie sme začali v Lindexe. Kolekcie tohto švédskeho módneho reťazca sú stále krajšie a nápaditejšie a práve aktuálna letná s názvom Lindex Love Your Summer je dokonalá. Hneď na prvý pohľad ma zaujal farebný kaftan. Je vzdušný, ideálny na plavky či prechádzky po pláži alebo len tak počas letných večerov. S podobným vzorom som v obchode objavila aj široké nohavice, ktoré nosím počas teplých dní omnoho radšej ako kraťasy. Ďalším pre mňa MUST HAVE kúskom leta je tenký dlhý kardigan. Ten už visí u mňa doma a neviem sa ho nabažiť, pretože by som ho nosila neustále. Z najnovšej letnej kolekcie Lindexu odporúčam aj nádherný bordový top. Skvele kombinovateľný a opäť z veľmi príjemného materiálu. Myslím, že práve v lete je dôležitá vzdušnosť oblečenia, keďže vďaka nej lepšie "prežívame" horúčavy.
Ďalšie nádherné kúsky sme objavili počas Hriešne dobrých nákupov v obchode Silvian Heach. Okamžite potom, ako sme vošli do obchodu, ma očaril čierno - biely kútik. Kombinácia black and white je pre mňa nestarnúcou a nosím ju s obľubou i počas leta. Čierno - biele topy a sukne sú skvelým doplnením šatníka najmä v spojení s farebnými doplnkami, napríklad aj červenými lodičkami. A keď už sme pri tejto farbe, práve červené šaty ma z tohto obchodu oslovili najviac. Veľmi sa mi páči ich materiál. Presne z toho istého mám doma bielu maxi sukňu ešte z minulého roka. Je úplne kúzelná a v lete si jej nosenie doslova užívam. Ďalšími krásnymi kúskami, ktoré sme objavili na našom nakupovaní, bol top v slovenskej trikolóre a nádherné biele šaty. Ak sa mi niečo z módy spája s letom, tak sú to práve kúsky a najmä šaty v tejto nežnej farbe.
V prípade, že zháňate krásne lodičky a sandálky na leto, určite sa zastavte v Nine West. Veľmi pekné kabelky zase nájdete v Coccinelle. 
A aby ste presne vedeli, ako jednotlivé kúsky vyzerajú, s Dominikom sme pre vás nafotili niekoľko záberov. V Auparku sme si fotenie poriadne užili, keďže priestory sú po rekonštrukcií neskutočne fotogenické a príjemne sa v nich nakupuje. Ja som sa do niektorých fotiek v žltých šatách doslova zamilovala.
Verím, že dnešnými tipmi vám uľahčím letné nakupovanie. Hriešne dobré víkendy na vás čakajú aj počas tohto víkendu. Stačí si len zobrať so sebou zľavové kupóny.
Ktoré kúsky vás zaujali najviac?

P.S.: Čoskoro, aj niekoľko odporúčaní na nákup kozmetiky.

PHOTO: Dominik Babušík


bielo - žlté šaty - Luxury Mall Slovakia // sandálky - TOPANKOVO

0 komentárov:

Zverejnenie komentára