LA DOLCE VITA

Krásny dvadsiaty jún,
napriek tomu, že už sme mali možnosť vychutnať si pravé horúčavy, najhorúcejšie ročné obdobie sa začína už zajtra. My sme si typický letný večer vychutnali ešte dnes. Náročný pondelok sme ukončili na košickom Amfiteátri. Keďže v metropole východného Slovenska sa tento rok koná Art Film Fest, v meste sa neustále niečo deje. Jednou zo zaujímavých akcií bola i projekcia futbalu z ME vo Francúzsku.
Hoci po náročnom dni som spočiatku mala chuť vyložiť si nohy v pohodlí domova a tak sledovať futbal, atmosféru na amfiku sme si nechceli nechať ujsť. Urobili sme veľmi dobre, že sme vymenili telku za veľkú amfikovú stenu a tam si vychutnali futbalový zápas proti Anglicku. Hneď pri vstupe sme dostali predmety na fandenie, ktoré skvele ladili s našou obrovskou slovenskou vlajkou. Takéto sledovanie futbalu či hokeja ma neskutočne teší, pretože vždy sa nechám vtiahnuť atmosférou a spoločne s ostatnými kričím, povzbudzujem alebo tlieskam. A áno, priznávam, aj si občas pri všetkej slušnosti ponadávam. Po zápase sa dokonca zachovala futbalová nálada vďaka projekcií dokumentu o Ronaldovi. Práve sledovanie filmov pod holým nebom mi vždy evokuje leto. Navyše, aj počasie včera vyšlo a už teraz sa teším na ďalšie večerné a letné zážitky.
Ako správna milovníčka módy, leto mám rada aj kvôli obliekaniu. Žiadne hrubé bundy a svetre, len ľahké a vzdušné materiály, klobúky a farby. Tým sa síce nebránim celoročne, ale v lete je to o to viac intenzívnejšie. Červenú sukňu ste na blogu videli už niekoľkokrát, no dnes som ju skombinovala trochu inak. S čipkovaným topom, črvenými lodičkami, výraznými náušnicami a kvalitnou nápaditou kabelkou. Tak trochu v štýle La dolce vita. Hoci celý outfit je výrazný, cítila som sa v ňom napriek neustálym pohľadom fantasticky. Navyše som rada, že som tieto zábery našla a dnes vám ich tu môžem ukázať.
Tak si ich vychutnajte rovnako ako ďalšie letné dni! :)

 PHOTO: Dominik Babušík


 sukňa - SHEIN // top, náramky - LINDEX // lodičky - TOPANKOVO // kabelka (MIU MIU) - WANYFER FASHION // náušnice a okuliare - ALIEXPRESS

5 komentárov:

 1. how pretty ! Love your hair !
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Just perfect!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja and Beauty thank you :)
   Dominika a Viktória teším sa, že sa páči a ďakujem ;)

   Odstrániť