UNIQUE

Pozdravujem vás,
už som sa začínala obávať, že túto vestu tento rok neprevetrám. Nakoniec dnešné mierne ochladenie, ktoré nasledovalo v Košiciach po výdatnejšom daždi, mi to umožnilo. Po pravde, bola som rada, že som si ju na seba zobrala, pretože keď som prechladnutá, ako teraz, tak mi je neustále zima. Našťastie, v novej vestičke mi bolo príjemne teplo. Aj keď niektorí sa na mňa nechápavo pozerali, prečo mám na sebe kožušinu v máji. Nuž, choroba si nevyberá a vtedy je zdravie na prvom mieste.
Preto si dnes môžete vychutnať tento víkendový outfit, ktorý pozostáva z dlhých šiat, legín, tenkej vetrovky, na ktorú som dala novú vestu z Planet Paris. Do nej som sa úplne zamilovala. Podobnú hľadám od januára. Vtedy som sa obzerala skôr po huňatej bunde, no bola k dispozícií len cez internet a zahraničné obchody. A pri ňom som nechcela riskovať, že by mi prišla bunda či vesta, na ktorej by bola úplne iná kožušina ako na fotografií. Preto sa veľmi teším, že som ju síce s oneskorením, no predsa, našla na Slovensku. Pre mňa je dokonalá. Kožušinka je príjemná a veľmi pekná a zamilovaná som aj do nášiviek. Mimochodom, tie sú v súčasnosti veľmi módne. Prevládajú najmä na denimových bundách, vestách či džínsoch. Za mňa veľká namotávka. Navyše, kombináciu army zelenej a slaboružovej mám veľmi rada. 
V outfite nechýba ani minimalistický náhrdelník, zrkadlové okuliare a pohodlné ružovkasté slip ony. Celý styling je maximálne pohodový spoločne s trendovými vrkôčikmi. Musím sa priznať, že po celom týždni som sa v ňom cítila veľmi príjemne. Samozrejme, bolo to zapríčinené aj milou spoločnosťou, s ktorou som strávila nedeľné popoludnie. Spolu s Dominikovými rodičmi a Simonkou sme boli osláviť Deň matiek na mieste, kde, mimochodom, budeme mať s mojím najdrahším svadbu o presne 363 dní. Už pre vás píšem aj prvú časť z novej rubriky #lapkinnchystasvadbu alebo ak chcete svadobný denníček vol.1. Trochu som to počas uplynulých mesiacov odložila vzhľadom na to, že sme nemali ešte jasný dátum nášho veľkolepého dňa. Keďže termín už máme a do svadby zostáva necelý rok, konečne sa môžem s vami podeliť o prvé postrehy z plánovania tohto jedinečného dňa. Už teraz viem, že vás tento druh článkov poteší, pretože ste mi viaceré písali, že chystáte svadbu a neviete sa tohto postu už dočkať. Čomu sa, samozrejme, veľmi teším.
Dúfam, že počas dnešného dňa ste si spomenuli na všetky vaše mamy, mamky, maminky a mamičky. Vyobjímali ste ich, vybozkávali a potešili maličkosťou či niečim väčším. Ja som síce s mojou dnes nemohla byť, keďže sme viac ako 240 km od seba, no aspoň som ju potešila milou správnou. Avšak viem, že takto o týždeň si to konečne vynahradíme a poteším ju pekným darčekom. 
Majte krásnu nedeľu a skvelý začiatok týždňa.

PHOTO: Dominik Babušík
vesta - PLANET PARIS // šaty - H&M // legíny - MANGO // náhrdelníky - PRIMARK // hodinky - FOSSIL // okuliare - ALIEXPRESS // vetrovka - GATE // slip ony - CCC8 komentárov:

 1. cool jacket!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Kdo by to byl řekl, že to může i s růžovou vypadat dobře:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. mame svadbu v rovnaky den :) uz sa tesim na clanky z priprav :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. váážne? tak to sa veľmi teším, že nie sme sami, článok už pripravujem, ale asi až po štátniciach ho sfinišujem :)

   Odstrániť
 4. love the two braids on you
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. B Ramida a Pooja, thank you! :))

   Viktória a Daniela ďakujem :) a Magdalena ani ja by som to nepovedala, až kým som neuvidela túto kombináciu na vestičke :))

   Odstrániť