THAT ´70s

Pamätáte si na Charlieho anjelov? Nemyslím ten film v hlavných úlohách s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu, ale na seriál zo 70. rokov. V ňom sa predstavili tri nádherné herečky Kate Jackson, Farrah Fawcett a Jaclyn Smith, ktoré stvárnili agentky pracujúce pre vyšetrovaciu agentúru. Keď som bola malá, hltala som každú jednu časť. Avšak nie ani tak pre všetky zápletky, do ktorých sa "anjelikovia" dostávali, ale skôr pre oblečenie. 
Každá z nich bola vždy dokonale upravená a nastajlovaná. Dokonca aj v okamihu, keď im išlo o život. Dodnes mi utkveli v pamäti džínsové zvonové nohavice, voľné halenky, roláky alebo dlhé vesty, ktoré tieto tri dámy pravidelne nosili a úžasné ich kombinovali. V duchu som ich obdivovala a dúfala, že raz budem chodiť aj ja takto pekne oblečená. Veď v čase, keď som milovala Charlieho anjelov zo 70. rokov, bolo maximálne neprijateľné obliecť si zvonové džínsy. 
Preto sa dnes teším, že 70. roky hlásia už dlhú dobu svoj comeback. Nejedna aktuálna kolekcia módnych značiek je inšpirovaná práve touto etapou. Vo výkladoch sa objavujú voľné blúzky, džínsové overaly či zvonové strihy nohavíc. Hneď niekoľko kúskov z čias 70. rokov som si obľúbila a osvojila aj vo svojom šatníku, čo môžete vidieť aj v dnešnom outfite. Voľnú blúzku, ktorá je pôvodne šatami (videli ste ju v tomto looku na blogu), som zladila s dlhou čiernou vestou. Nechýba ani trendová červená šatka, ktorú teraz tiež môžete zazrieť takmer v každom výklade (v modrom odtini napr. vo veľkom v ZARE). Outfit som doplnila o hnedú kabelku, strapaté vlasy, hnedé pilotky a tiež o tzv. mule shoes, ktoré sú ďalšou vychytávkou tohto obdobia. Samozrejme nosným kúskom sú zvonové nohavice, ktoré zbožňujem, no Dominik ich nenávidí. Žiaľ, bude to musieť so mnou vydržať, keď už o 370 dní budeme mať tú svadbu. Hádam si to kvôli zvonáčom nerozmyslí, keď ja ich tak zbožňujem. Podľa mňa dokonale predlžujú nohy a dokážu veľmi pekne vytvarovať postavu. 
Užívajte tieto dni! Poteším sa vašim komentárom k dnešnému outfitu. :)

PHOTO: Dominik Babušík


zvonové nohavice - LINDEX // mule shoes - TOPANKOVO.SK // pilotky - OKULIAREWAYFARER.SK // blúzka (šaty), šatka - ALIEXPRESS // kabelka, vesta - F&F

6 komentárov:

 1. Nice scarf!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadáš absolutně dokonale, tenhle look mě dostal už včera na FB! <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jé, já to vůbec neznám! :D ale hned co jsem tě viděla na insta jsem se musela jít kouknout i na celý look :) Sluší, hlavně ty zvonové nohavice bych brala, a opět máš perfektní pozadí na fotky <3

  Kráska dne

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ďakujem vám všetkým a veľmi sa teším, že sa páči ;)

  OdpovedaťOdstrániť