STRUCTURE

Želám vám krásny deň,
pamätám si, ako približne pred pol rokom prišla za mnou vytešená mamina. S úsmevom na tvári sa ku mne priblížila s taškou v ruke. Ihneď ma oboznámila s jej obsahom a vzápätí vytiahla katalóg, ktorý mi okamžite "vopchala" do rúk. "Uvidíš, ako perfektne sedia," vytešila sa mamina a hneď odbehla do izby. Po krátke chvíli z nej vyšla v nádherných nových šatách. Vyzerala neodolateľne. Ak by nemala moja mamina výšku len 158 cm, mohla by byť pokojne modelka. Dokonalá postava s úzkym pásom, ktorá ešte lepšie vynikla v najnovšom kúsku do jej šatníka. Hneď, ako sa uistila, že kúpila dobre (mamina si totiž kupuje nové oblečenie raz za uhorský rok a keď si ho už kúpi, má výčitky svedomia), opýtala sa ma, či náhodou so značkou Andrea Martiny nespolupracujem. Odpovedala som jej, že nie, z čoho zostala trochu sklamaná. Vtedy som o tejto značke a ich šatách počula prvý krát.
Preto som sa veľmi pobavila a potešila, keď mi pred pár týždňami napísali do directu práve od Andrea Martiny. Občas to život skutočne pekne zariadi, že vám do cesty postaví veci, ktoré sa vám v minulosti páčili alebo ste si ich želali. Už vtedy som obdivovala oblečenie z kolekcie a hovorila si, že raz, keď budem v Trenčíne, určite si jedny šaty pôjdem kúpiť, pretože sedia výborne. Nakoniec sa ku mne dostali aj samé vďaka spomínanej instagramovej správe. 
Veľmi som sa potešila tejto ponuke a ešte viac samotnému výberu v obchode. Som rada, že som nemusela merať cestu až na Považie a mohla si oblečenie vybrať priamo v predajni Street One na košickej Hlavnej ulici, kde veci z tejto značky predávajú tiež. Skutočne ma nesklamali jednotlivé kúsky, pretože sedeli výborne. Najmä 36tka mi padla ako uliata. Hneď mi do oka padli modré nohavice s jemnou potlačou a biely prekladaný top, ktoré môžete vidieť na dnešných fotkách. Okamžite som sa do týchto dvoch kúskov zamilovala a myslím, že som nebola jediná. Táto kombinácia sa veľmi páčila aj majiteľke butiku Janke, neskôr môjmu Dominikovi, samozrejme mamine, mojej krásnej tehuľke Katke, zlatej pani na ulici a potom ešte aj neznámemu pánovi, ktorý prechádzal okolo mňa. Zrejme aj preto som tento komplet nosila veľmi veľa dní, čo by som asi nemala ako blogerka prezrádzať. Ale skrátka nevedela som ho vyzliecť. Možno to poznáte aj z vlastnej skúsenosti, keď si niečo zamilujete.
K celému outfitu som doladila veľkú a priestrannú bordovú kabelku so zaujímavou štruktúrou, veľký náhrdelník od Fera Mikloška, biele dlhšie sako, biele asymetrické lodičky, zlaté hodinky a výrazné biele okuliare. Musím sa priznať, že modrá je moja obľúbená a veľmi rada ju kombinujem práve s bielou či bordovou podobne ako v dnešnom outfite.
Majte krásne dni a čoskoro sa na vás teším s novým postom.

P.S.: Všimli ste si detailné a fotografické oko Dominika? Zladil nohavice s jemnými ornamentami, kabelku so zaujímavým dezénom a tvárnice v pozadí s podobnou štruktúrou. Je to môj šikovník! Nielen preto ho milujem.  :))

 PHOTO: Dominik Babušíknohavice a top - ANDREA MARTINY // okuliare - OKULIARE WAYFARER // náhrdelník - MIKLOSKO FASHION DESIGN // sako - NEXT // kabelka - KRASAVICA.SK // lodičky - CCC


9 komentárov:

 1. totally love the outfit,so cool :)
  Keep in touch
  www.beingbeautifulanddpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. O tejto značke som nepočula, ale tie veci vyzerajú skvele... (: vlastne celý outfit je pekný.

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Sluší ti to moc. Krásné fotky, jde z nich dobrá nálada :)

  SOUTĚŽÍME! S pozdravem, Monnica ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tieee boty sú top!!!! ;)

  www.UntilYouHateMe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ďakujem vám všetkým za milé a pozitívne komentáre a pochvaly :))
  radosť čítať :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krasny outfit s puncom elegancie. :-)

  http://www.bestylish.sk/

  OdpovedaťOdstrániť