DREAMS

Želám vám krásnu nedeľu,
každý máme svoje sny. Možno aj tie, ktoré sme si nestihli splniť v detstve. Niektorí muži snívajú o autíčku na ovládanie, vďaka ktorému sa môžu vrátiť do detských čias. Nežnejšie pohlavie zase rado spomína na svoje detstvo prostredníctvom bábik Barbie, ktoré doteraz zbierajú a stále snívajú o nových "prírastkoch.". 
Mne tiež zostal jeden nesplnený sen a to o balónoch. Neviem, prečo ale už niekoľko rokov túžim, že dostanem na narodeniny alebo nejaký sviatok niekoľko héliových balónikov. Môj snúbenec Dominik mi toto moje želanie splnil a to som dokonca ani neoslavovala. Priniesol mi domov hneď päť balónikov, ktoré sme jednoducho museli ísť nafotiť.
Doladila som k ním moje nové tričko s rozkošným huňatým mačiatkom. Je veľmi pohodlné a skvele sa nosí, keďže je EKO a vyrobené zo 100% bavlny. Veľmi oceňujem prístup, ktorý majú voči prírode práve v internetovom obchode dedoles.sk. Podporujú ochranu prostredia, ručnú výrobu a vyhľadávajú eko produkty vyrobené trvalo udržateľnými procesmi, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Okrem krásnej vízie majú na stránke nádherné motívy. Veľmi dlho mi trvalo, kým som si spomedzi mačičkových tričiek vybrala len jedno. Vďaka milému nošteku a výrazu zvíťazil tento kúsok, na ktorý sa ma jedna z čitateliek po zverejnení fotky na FB pýtala.
Rovnako sa Lucka zaujímala aj o sukňu z dnešných fotiek. Tú mi ešte pár rokov dozadu kúpil Dominik v Orsay. V outfite nechýba ani nový náramok od šikovnej Dominiky, ktorej tvorbu nájdete na stránke sperkarik.sk. Vyrába skutočne nádherné doplnky. Som rada, že som ich našla vďaka jej sestre Danielke. Hneď, ako som otvorila stránku, ma zaujal práve tento kúsok v štýle Pandora. Dominika mi dokonca k nemu pribalila aj nádherné náušničky, za ktoré ďakujem.
Teším sa dodnes z tohto milého prekvapka a splneného sna v podobe balónikov. O čom z detských čias snívate vy?
Užívajte toto slnečné počasie. My si ho od stredy užívame v Turecku. Určite o tom napíšem aj na blogu, ale ak chcete mať prehľad o všetkom aktuálnom, sledujte FB, Instagram a Snapchat lapkinn.

PHOTO: Dominik Babušíktričko - DEDOLES // sukňa - ORSAY // bunda - STRADIVARIUS // náramok a náušnice - SPERKARIK.SK // lodičky - TOPANKOVO.SK // kabelka - YOLO.SK

4 komentárov: