BRIGITTE + ALAIN

Želám krásny a slnečný deň,
hlásim, že už sme doma. Ak ma sledujete na FB a Instagrame, tak viete, že tieto dni sme trávili v Turecku. Do Istanbulu, Antalye a Beleku sme sa vybrali spolu so Zajtrajšími novinami a Letiskom Košice, aby sme spoznali a objavili TOP zákutia, ktoré by ste si v lete nemali nechať ujsť. Celý report si neskôr môžete prečítať nielen v spomínaných novinách, ale i u nás na blogu. Mám pocit, že som v Turecku bola dva týždne a nie štyri dni, keďže sme videli a zažili toho veľmi veľa. Ale viac vám zatiaľ neprezradím, nech máte prekvapenie do vydania článku.
Dnešný outfit je inšpirovaný práve letom a dovolenkou v námorníckom štýle, avšak zasadený do mestského prostredia. Pásikavé tričko ste už možno zahliadli na sociálnych sieťach. Napriek tomu, že nie som zástancom nosenia rovnakých alebo podobných vecí u detí a rodičov prípadne partnerov, s Dominikom sme si zaobstarali rovnaké z Gaastry. On s nápisom Alain (áno, je to taký môj Alain Delon) a ja zase s menom Brigitte (presne ako kráska Brigitte Bardot). Nosí sa perfektne a hneď, ako ho môj drahý uvidel, povedal, nech si ho vezmem. A vzápätí, ako zbadal to moje, uvidel aj jeho nové. Teším sa z nich, pretože sa skvele nosia a sú neskutočne pohodlné, čo si veľmi pochvaľuje aj Dominik.
Pásikavé tričko Brigitte som skombinovala s áčkovou skladanou sukňou, ktorú mám v skrini už druhý mesiac, no vytiahla som ju po prvý krát až teraz. Doplnky som volila v jemne ružovej a telovej farbe, aby dokonale vynikla modrá farba. Samozrejme, okrem náramkov. Jeden je v jemnej hnedej farbe a druhý, jeden z mojich najobľúbenejších, v modrej farbe od Born In Barcelona.
Mimochodom, neskutočne sa mi páči prostredie, ktoré Dominik vybral na fotenie. Priamo v srdci Košíc pri Dóme sv. Alžbety. Neďaleko miesta, kde budeme mať svadobný obrad. :)

Užívajte dnešný deň a želám, nech vykročíte správnou nohou do nového týždňa!

P.S.: Verím, že zajtra sa vidíme na otvorení Výdajne radosti v Košiciach. Piatim z vás dokonca budem radiť pri stylingu, čomu sa veľmi teším. Rozhodne si pozrite, čo si môžete objednať a vyzdvihnúť ponovom v košickej výdajni. 

PHOTO: Dominik Babušík


tričko - GAASTRA // sukňa - LINDEX // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - YOLO // náramok - SKAGEN (KLENOTY AURUM) // modrý náramok - BORN IN BARCELONA // okuliare - H&M

5 komentárov:

 1. I want that tee!!!!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. So lovely!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Outfit je pekný a aj článok! Mňa osobne veľmi zaujali práve okuliare. Ak máš čas a chceš, môžeš si pozrieť môj blog: http://blofoflifeklara.blogspot.sk/. A keby aj nie aj tak dakujem!

  OdpovedaťOdstrániť