PINK WALL

Želám krásny deň,
mám pocit, že počas týchto dní a týždňov ubieha čas ešte rýchlejšie ako inokedy. Za týmto zrýchleným tempom sa podľa mňa skrýva hneď niekoľko dôvodov. Prvým je, že sa mi blíži deadline odovzdania diplomovej práce. Keď mám niečo odovzdať, čas letí, ani neviem ako. Zrazu by mi nestačilo ani to, ak by mal deň 48 hodín. Druhým dôvodom môže byť ten, že počas týždňa nie som ani poriadne v Košiciach. Napríklad ako počas tohto týždňa, keď som si dva dni užila v Bratislave, potom v Prahe s medzipristátim v Žiline a po návšteve Bratislavy sa aspoň na víkend vrátim do Košíc. Tretím dôvodom môže byť tiež fakt, že sa mi zdvojnásobil počet milých blogových ale i pracovných povinností. Stále sa čudujem, že sa do môjho denného harmonogramu zmestia ďalšie a ďalšie povinnosti. 
Aj keď občas si doma pofrflem, že je toho veľa, na druhej strane sa vôbec nemôžem stažovať. Aspoň mám akčné dni. Ak by som si písala denník z celého dňa (ako kedysi, keď som mala 8 rokov), pravdepodobne by mi na napísanie všetkých zážitkoch nestačil celý notes. Je toho veľmi veľa, čo by som vám najradšej už teraz prezradila, ale všetko vám pekne po poriadku prezradím už čoskoro. Teším sa z každej novej príležitosti, ktorú mi priniesli tieto dni. No, všetko vám to po poriadku budem prezrádzať hneď, ako odovzdám diplomovku. Zatiaľ stay tuned a vychutnajte si ďalšiu farebnú sériu fotografií.
Outfit pozostáva z kúskov, ktoré som si odniesla z Blogger Shopping Run počas Hriešne dobrých nákupov v bratislavskom Auparku. Nádherné slabo ružové šaty a biely top z Reservedu a k tomu skvelá kožená bundička z Manga. Nechýba ani nový náramok Born in Barcelona, ktorý patrí do zbierky naj náramkov hneď z viacerých dôvodov. Jedným je, že mi dokonale sedí na ruke, čo sa nestáva často. Veľmi veľa náramkov mi totiž "cestuje" po mojej chudej ruke hore dole. Navyše, sa skvele kombinuje rovnako ako ďalší nový doplnok - perličkové náušnice. K týmto najnovším kúskom som doladila staršie a osvedčené veci zo šatníka - obľúbené telové lodičky, telovú kabelku a pilotky. Momentálne ma kombinácia s ružovou či modrou farbou baví úplne najviac. Asi som sa nechala ovplyvniť aktuálnymi farbami pre tento rok - Rose quartz a Serenity. 
Majte sa nádherne a užite si dnešné slnečné a farebné fotky.
 PHOTO: Dominik Babušíktop, šaty - RESERVED // kožená bunda - MANGO // lodičky - TOPANKOVO // kabelka - YOLO.SK // okuliare - OKULIAREWAYFARER.SK // náušnice - KLENOTY AURUM // náramok - BORN IN BARCELONA

5 komentárov:

  1. Za mě jsou fotky na profi úrovni. Krásně vyfocené, nádherné prostředí, prostě pecka! Samotný outfit je jednoduchý a moc pěkný. Palec nahoru!

    S pozdravem, Monnica ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ďakujem vám všetkým veľmi krásne za milé komentáre :))

    OdpovedaťOdstrániť