PEAR & GINGER LEMONADE

Želám krásny pondelok,
práve včera som na záver týždňa pripíjala na úspech s hruškovo - zázvorovou limonádou. Veľmi ste ma potešili, že ste ma posunuli medzi finalistov v súťaži Bloger roka 2015. Dodnes máme s Dominikom veľkú radosť. Cením si každý váš hlas, ktorý ste sa rozhodli odovzdať blogu Lapkinn. Obzvlášť, ak bolo možné udeliť v rámci kategórie Móda len jeden hlas. Už len fakt, že ste za mňa hlasovali, beriem ako víťazstvo. Ď A K U J E M! Skutočne si to veľmi cením, pretože je to pre mňa nový impulz do práce. 
V poslednej dobe som totiž mala pocit, že mi podobné "nakopnutie" chýba, čo bolo vo veľkej miere ovplyvnené tým, že väčšinu času momentálne venujem diplomovej práci. Práve jej úspešné odovzdanie je pre mňa ďalšia méta, ktorú chcem tento týždeň dosiahnuť. Tak mi držte, prosím, palce. Ja posielam veľa veľa pozitívnej energie vám všetkým, ktorí sedíte nad záverečnými prácami.
Úspešné odovzdanie diplomovej práce bude moje ďalšie víťazstvo, po ktorom sa už po všetkých vyčerpávajúcich týždňoch naplno venujem vám a blogu. Postupne vám budem predstavovať aj skvelé novinky na blogu, ktoré pre vás mám. Už sa neviem dočkať, keďže ich je hneď niekoľko. 
Zatiaľ vám chcem predstaviť fotografie, ktoré vznikli pri a v nádherných priestoroch SATORI STAGE. Maťka opäť vybrala skvelú lokáciu, ktorá dokonca ani nebola ďaleko od piatkovej prehliadky Fera Mikloška. Tú sme si vychutnali zo všetkých pohľadov - od ranného fittingu, cez generálku, backstage pred catwalkom až po večernú prehliadku. Ale o tom už v najbližšom článku.
Napriek nepriaznivému počasiu vznikli tieto fotografie, ktoré sa mi veľmi páčia aj s mojimi rozlietanými a rozfúkanými vlasmi. V tento deň som mala na sebe džínsy, žltú košeľu a biele sako, ktoré skvele ladilo k mojím novým zaujímavo riešeným lodičkám. Tie nosím momentálne veľmi rada či už k nohaviciam alebo aj kratším sukniam. Nechýbala ani kabelka, ktorá si získava všade tam, kam ju vezmem, len pozitívne pochvaly. Z doplnkov som zvolila ďalší chválený kúsok  - malé, ale za to pozornosť pútajúce náušnice z Lindexu, výrazný náramok a modré pilotky.    
Užívajte tieto dni s úsmevom na tvári. Čoskoro som tu s ďalším článkom. Ako som sľúbila, vrátime sa na prehliadku kolekcie jar - leto 2016 od Fera Mikloška.
lodičky - CCC // džínsy - CAMAIEU // košeľa, sako - NEXT // kabelka - DEICHMANN // náramok - ČAČKY.SK // náušnice - LINDEX5 komentárov:

 1. tie lodičky sú super a k postupu gratulujem (:

  www.danielainthelibrary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásne fotky, štýl vyzerá byť pohodlný aj sa ti hodí, páči sa mi, že si zaexperimentovala s vlasmi :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ďakujem vám za pozitívne komentáre :))

  OdpovedaťOdstrániť