GOOD VIBRATION

Želám krásny večer,
sila myšlienky je neskutočne magická záležitosť. Dokážeme si vďaka nej pritiahnuť množstvo vecí. V poslednej dobe (klopem na všetky drevá okolo mňa a popritom aj na svoje čelo) sa mi darí privolať si veľmi veľa vysnívaných snov. Vlastne v rámci fungovania blogu som dostala viacero možností, o ktorých som snívala a želala si ich. Jednou z nich je napríklad aj vystúpenie na konferencií. Vždy som mala vysnívané prednášať na niektorej z odborných konferencií. A nakoniec sa mi to aj podarilo dosiahnuť, za čo ďakujem hlavne skvelej Sime Mištíkovej z agentúry Divino. Je pre mňa veľkou poctou vystúpiť so svojím príspevkom spolu s výbornými odborníkmi na konferencií Marketing Live 2016. Rozprávať budem na tému Stádovitý efekt, alebo ozajstný trend – Efektívna spolupráca s blogermi a vlogermi
Druhou novinkou, o ktorú som sa chcela s vami podeliť, je moje účinkovanie v Nákupných maniačkach. Hoci ste mi mnohí písali, aby som sa do tejto relácie prihlásila ako súťažiaca, dlho som nad tým premýšľala, či mám dať na vaše odporúčania. Viac - menej som vždy bola rozhodnutá, že tak neurobím, no občas sa myšlienky o prihlásení objavili znova. Až ma nakoniec predbehol samotný štáb relácie a oslovil na spoluprácu. Preto pre vás nakrúcame nové časti, v ktorých pomáham dievčatám pri nakupovaní ale i v šatníku ako odborná poradkyňa. Veľmi sa tomu teším a som vďačná, pretože je to pre mňa nová výzva a skúsenosť. Ale o tom viac v live videu, ktoré pre vás tento týždeň chystám. Naďalej môžete na FB Lapkinn písať vaše otázky, ktoré by ste chceli, aby boli v ňom zodpovedané. A nezabudnite si pozrieť prvé live video z prehliadky VYVA (odkiaľ je i táto sukňa) na FB.
Mám pre vás aj ďalšie novinky, ale tie vám postupne budem prezrádzať, aby to nevyzeralo, že sa tu len chválim. Skôr som chcela poukázať na silu myšlienky, ktorou sa mi darí mnohé záležitosti si doslova privolať. Preto, ak po niečom túžite, snívajte o tom. Hovorte si, že to dosiahnete a skutočne sa to stane. Vôbec neberte ohľad na reči iných, ktorí by mohli tvrdiť, že to nikdy nedosiahnete. Práve naopak, nech vás tieto slová len motivujú. Ale pozor, silou myšlienok si občas môžete privolať aj negatívne veci. Preto je potrebné svoje želania formulovať, čo najpresnejšie. Hlavne, nemyslite negatívne, pretože si pritiahnete ďalšiu kopu zlých vecí. Možno si teraz hovoríte, že niečo takéto neexistuje, ale ja v to verím, pretože neraz (ne)želané dobré, ale občas i zlé záležitostí som si pritiahla.
Ak by ste si chceli privolať pozitívnu náladu, rozhodne odporúčam farby. Do širokej palety pestrých odtieňov som sa v týchto dňoch priam zamilovala. V dnešnom outfite som skombinovala žltú s bielou farbou a k tomu zelené doplnky. Záverečnú bodku v celom stylingu dal červený rúž. Žltý kabátik mám vo svojom šatníku už viac ako pol roka a veľmi rada ho nosím k čiernej (tu si však dávam veľký pozor, aby som náhodou nevyzerala ako hmyz), sivej, bielej, zelenej či modrej.
Užívajte tieto dni a nezabudnite myslieť pozitívne a pritiahnuť si skvelé zážitky, skúsenosti a veci. 

PHOTO: Dominik Babušík

slip ony - CCC // sukňa, náhrdelník - VYVA // top, okuliare - ALIEXPRESS // kabát - LUXURY MALL SLOVAKIA // náušnice - KLIMI // kabelka - F&F


5 komentárov: