EVENTS & EXPERIENCES I.

Ahojte, 
pred niekoľkými dňami ste si na blogu mohli prečítať a prezrieť fotky z Eurovea fashion forward. Práve prostredníctvom článku ste mohli aspoň na chvíľu zažiť atmosféru tohto podujatia. Keďže hlavne na zahraničných blogoch veľmi rada čítam posty o zážitkoch zo života, rozhodla som sa pre vás vytvoriť novú rubriku venovanú rôznym podujatiam či skúsenostiam. 
Zaujímavých eventoch je v posledných týždňoch stále viac a viac. Na jednej strane vás nechcem ukrátiť o skvelé zážitky z nich, no zároveň nechcem každému z nich venovať jeden samostatný článok, ale skôr sa prioritne venovať móde a inšpiráciám v outfitoch, ktoré sú u vás najpopulárnejšie. Tento druh postov bude preto akýmsi zhrnutím tých najlepších akcií, ktorých som sa zúčastnila. Okrem eventov nájdete v tomto článku i rôzne zážitky a skúsenosti z jednotlivých dní. S nimi sú spojené aj tipy, kam sa vybrať a čo si nenechať ujsť. My sme niektoré akcie stíhali v priebehu jedného dňa, čo pochopiteľne vysvetľuje aj fakt, že na niektorých fotkách som rovnako oblečená. :))
Verím, že vás nová lifestylová rubrika s výstižným názvom EVENTS & EXPERIENCES zaujme a možno aj inšpiruje k navštíveniu atraktívnych miest.
PHOTO: Dominik Babušík, me, CANON G7X, iphones
 BALET V SND
Prvou udalosťou, ktorá sa konala pred vyše mesiacom, bol skvelý večer strávený v spoločnosti baletu a milej fashion partičky. Vychutnali sme si ho spoločne s Dominikom, ktorý je rovnako ako ja nadšencom divadla. Aj keď preferujeme skôr činohru, v marci sme si vychutnali Balet SND a predstavenie o skvelom svetovom tanečníkovi Nižinskij - Boh tanca. Jednotlivé tanečné kreácie boli úžasné a klobúk dole pred tanečníkmi ale aj ďalšími ľuďmi, ktorí sa podieľali na tomto predstavení. Rozhodne odporúčam pozrieť. Ešte raz ďakujem za tento skvelý večer a za pozvanie. Verím, že takýchto divadelných eventov spojených s príjemným posedením bude stále viac a viac.

 YEME & FRESH MARKET
Pred naším marcovým divadelným večerom sme si ešte skočili do YEME a do Fresh marketu, o ktorých sme počuli a čítali len to najlepšie. Ocenili sme najmä veľmi pekné priestory a super výber zdravých jedál. Dominik siahol po domácom hot dogu so syrom čedarom a ja som si pochutnala na zeleninovom kuskuse, ktorý bol mňam mňam.

 BLOGGER SHOPPING RUN
Dve hodiny, rozpočet 400 €, téma Princezná jari a obchody v bratislavskom Auparku. To bolo kľúčové zadanie pre Blogger Shopping Run, ktorého sme sa zúčastnili počas Hriešne dobrých nákupov s blogerkami Fresshion a Sweet Lady Lollipop. Bola to veľká zábava a výzva vyskúšať si takýto druh nakupovania. Mne sa nakoniec podarilo toto všetko zohnať do hodiny a 15 minút a minúť 240 €. Zvolila som jednoduchý outfit s kvetinovým vzorom na lodičkách a mini kyticou v kabelke. V podstate som si na "neostro" vyskúšala, aké je to nakupovať pod stresom a v časovom limite rovnako ako v Nákupných maniačkach. Najlepšie na tejto skúsenosti bolo to, že počas Blogger shopping run som ani len netušila, že o pár dní dostanem ponuku účinkovať v tejto show na Jojke ako odborná poradkyňa. 

MARIONNAUD BEAUTY ZÓNA
Marcové Hriešne dobré nákupy som si užila nielen v bratislavskom, ale i košickom Auparku. Počas tretej marcovej soboty bolo pre mňa potešením rozprávať o móde, kozmetike a líčení v Marionnaud beauty zóne. Túto možnosť som dostala už po druhý krát a mám pocit, že som si ju užila ešte viac ako tú prvú. Atmosféra počas eventu bola skvelá a výborne sme si s moderátorkou Radkou "pokecali".

 INTERVIEW V TV:NAŠA
Musím sa priznať, že vždy, keď ma pozvú na interview, veľmi sa teším. Je to pre mňa veľká pocta, za ktorú som vďačná a na druhej strane aj príjemný pocit vymeniť si "úlohy". Konečne totiž nie som ja tá, ktorá sa ako redaktorka pýta, ale pre zmenu odpovedám. Občas je skvelé ocitnúť sa na opačnej strane, aby sme dochádzali pochopiť správanie a myslenie či už moderátora, ale i respondenta. Ak ste náhodou tento rozhovor nevideli, máte možnosť si ho pustiť na FB na tomto mieste. 


 JARNÉ NÁKUPY S EMMOU A LINDEXOM
V závere mesiaca sme si v predajni Lindex v bratislavskom Auparku užili skvelé nákupovanie ako aj predstavenie kolekcie Sienny Miller. Tá bola v rámci tohto eventu predstavená o deň skôr, ako sa začala predávať. A veru bolo si z čoho vyberať. Voľné blúzky, boho šaty, zvonové nohavice, semišové sukne. V ten deň by som si najradšej kúpila minimálne desať kúskov, no nakoniec som si v taške odniesla dva krásne modely. Okrem toho bolo možné sa od tohto dňa registrovať aj v novom vernostnom klube MORE, absolvovať módne poradenstvo, pochutnať si na sladkých dobrotách a welcome drinku ako aj si super pokecať. Celý večer nám spríjemňovala Barbora Rakovská, ktorá bola rovnako ako pri Lindex Grand Opening skvelá a stále mala úsmev na tvári.


 ALO DIAMONDS V PRAHE
Necelý týždeň pred odovzdaním diplomovky sme si výborne oddýchli počas výletu do centrály a dielne ALO DIAMONDS. Bolo úžasné sledovať, ako sa vznikajú šperky od ich návrhu až po finálne úpravy. Od tohto okamihu si ešte viac vážim ručnú prácu a každé náušnice, náhrdelník či prsteň. Za každým totiž stojí veľa práce, ktorá je veľakrát náročná a mravenčia. Okrem návštevy samotných priestorov sme si vychutnali aj výborné jedlo v neďalekej pražskej reštaurácií. Následne sme si s Dominikom užili prechádzku mestom a zaspomínali sme si na naše zásnuby v Stovežatej.

 MÓDNY A GURMÁNSKY ZÁŽITOK S ASUSOM
15. apríl bol posledným dňom odovzdania mojej diplomovej práce. Keďže sme to s Dominikom zvládli o deň skôr, mohla som osláviť tento dôležitý moment v mojom školskom živote práve na skvelej akcií s Asusom. Počas atraktívneho piatka sme si spolu s Ivankou zo Sweet Lady Lollipop a blogerkou z Lapetit vychutnali najskôr módnu časť, počas ktorej sme sa porozprávali s módnym návrhárom Ferom Mikloškom, jeho partnerom a manažérom Rasťom Holubcom, stylistkou Zuzkou Kanisovou a vizážistkou Klárou Surdusovou o ich a našej práci či skúsnostiach. Bol to skvelý a pre mňa veľmi inšpiratívny deň. Ten bol doplnený aj o výborné jedlo, ktoré mal na starosti Jaroslav Židek. V hoteli Albrecht sme ochutnali neskutočne veľa skvelých kulinárskych chodov, ktoré som občas napriek ich neodolateľnej chuti a perfektnému nastajlovaniu nevládala dojesť. Ďakujem ešte raz za tento deň a milé prekvapenia, ktoré som doma objavila v taškách od Asusu a Miklosko Fashion design.

Hoci toto je len časť z akcií a zážitkov, ktoré som si počas uplynulých týždňov užila, verím, že sa vám dnešná prvá časť novej rubriky páčila, prípadne vás inšpirovala k vybratiu sa na balet či Fresh market. 
Ktoré akcie, eventy alebo udalosti urobili vám počas predchádzajúcich dní najväčšiu radosť?

6 komentárov:

 1. Super článok a krásne fotky (: Mne v posledných dňoch urobila radosť nová kniha a chvíle strávané s mojou láskou.

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. Viktória, Danielka a Dominika, ďakujem veľmi pekne za vaše komentáre :))

   Odstrániť
 3. Super prispevok, a tiez rozmyslam nad tym, ze je omnoho lepsie urobit si akysi sumar eventov v jednom prispevku pokial ich je viac, aj mne sa toho nakopilo v poslednej dobe dost tak rozmyslam podobne. Mne v aprili sprijemnili akcie ako Bratislavske modne dni, Eurovea Fashion Forward a Press trip do zavodu Indulony, co este bude aj na blogu.Uz sa tesim na nakupne maniacky s tebou, drzim palce a mas pravdu treba byt vzdy pozitivne naladeni a veci sa zacnu diat same od seba zrazu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. určite je to super riešenie takto to spájať do jedného superpríspevku :)) budem sa, Lucy, tešiť na ďalšie tvoje články, rada ich čítam :))

   Odstrániť