BEIGE ON BEIGE

Želám všetkým krásny deň,
mám pocit, že viac stresujúci týždeň som ešte nezažila. Áno, opäť si za to môžem sama, keďže som "dokonalá stressmanka". Nad všetkým veľmi uvažujem a kalkulujem nielen s dobrými dôsledkami, ale aj s tými zlými. Pri predstave toho najhoršieho potom spanikárim a dostávam sa do poriadneho vypätia a stresu. Podobné dni som si zažila na prelome marca a apríla. Som občas príliš sebakritická a hlavne veľká perfekcionistka. Niekedy mám pocit, že môj perfekcionizmus ma zabije. No, na druhej strane viem, že vďaka tejto zlej (možno dobrej) vlastnosti sa posúvam ďalej. Napriek tomu, že mojich najbližších to stojí pri podpore veľmi veľa nervov, za čo sa im ospravedlňujem a ďakujem zároveň.
Ak patríte medzi podobných perfekcionistov ako ja, tak zbytočne všetko neanalyzujte, občas sa uvoľníte, nestresujte a viac sa usmievajte. Ja sa o to budem snažiť, aj keď občas to ide veľmi ťažko. Som rada, že i v prípade tohto stresujúceho a negatívneho týždňa platí, že daždivé dni vystriedali tie slnečné. Koniec týždňa vyzerá na maximálne pohodový a už len pozitívny (klopem na drevo). V piatok sa mi nálada vylepšila aj pre titulnú stranu, na ktorej som sa objavila. Síce je to príloha lokálnych novín, ale aj takýto mini úspech a moja prvá titulka v živote poteší. 
V dnešnom outfite som skombinovala prvky v bielej a béžovej farbe. Túto farebnú kombináciu nosím v posledných dňoch najradšej, preto som ju vyvetrala i na blogu. Minimalistický outfit, v ktorom je dominantná najmä zaujímavo strihaná sukňa, som doplnila novým náhrdelníkom z eppi.sk. Túto jemnú kombináciu kúskov z Manga sme sa s Dominikom rozhodli oživiť oranžovou Hornbachovou stenou. 
Majte sa krásne a užívajte tieto nádherné jarné dni.

PHOTO: Dominik Babušík


sukňa, slip ony, kabelka, trenčkot, košeľa, okuliare a náušnice - MANGO // náhrdelník - EPPI.SK

8 komentárov:

 1. totally love the pastel outfit
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I love pastel colours, too :)
   Have a nice day

   Odstrániť
 2. Ladíš outfit k pozadiu alebo hľadáš pozadie k outfitu?:D Krása.
  Victoria's secrets

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. keďže fotím outfity, ktoré každodenne nosím, tak by bolo náročné obliekať sa podľa pozadia, takže skôr hľadáme pozadie k outfitu :)
   a ďakujeeem ;)

   Odstrániť
 3. super outfit!

  http://lenkasfashioncocktail.blogspot.fr/

  OdpovedaťOdstrániť