RIGHT NOW

Želám krásny začiatok pracovného týždňa,
dnes mám pre vás trochu netradičný outfitový post. Tento raz to nebudú tradičné inšpirácie, čo na seba do práce, do školy či len tak do mesta, ale skôr do fitka či na športovanie. 
V posledných týždňoch som sa opäť zamilovala do cvičenia. Mám pocit, že keď človek raz zakúsi túto aktivitu v akejkoľvek podobe, nevie sa jej vzdať. Je to ako droga, ktorú si vaše telo pravidelne pýta. U mňa jednoznačne vyhráva Total Body Work s Frederikou. Neverili by ste, aká je táto dievčina motivácia a chodiaca pozitívna energia. Veľmi som sa zamilovala do cvičenia s ňou a hneď, ako mám voľný čas a som v Košiciach, utekám k nej na tréningy. S Dominikom niekoľkokrát počas týždňa chodíme aj do posilky a cvičíme s naším kamarátom a trénerom Marekom. Premýšľam, že po diplomovke by som si ešte chcela pridať jednu či dve aktivity, a to jumping a TRX - ďalšie z mojich obľúbených cvičení. 
Vďaka mojej láske k cvičeniu som si pre vás pripravila hneď tri outfity na športovanie. Teším sa, že mnohé módne značky nezabúdajú ani na túto kategóriu v obliekaní a v obchodoch nájdeme okrem elegantného, ležérneho oblečenia aj kúsky do posilky. U mňa v rámci cvičenia vyhrávajú tieto značky - Adidas a F&F. Sú farebné, veľmi kvalitné, pohodlné a najmä trendové. Naposledy, keď som priniesla pár športových vecí z F&F, mi ich okamžite moja mamina s obrovským nadšením "znárodnila" a zobrala k sebe do šatníka. Sú skutočne úžasné a ak ste ich nevyskúšali, určite im dajte šancu. Niektoré kúsky mám už tretí rok a vyzerajú stále rovnako ako pred prvým praním.
Niekoľko skvelých kúskov mám aj z Tchiba. Hoci spočiatku som sa na ne dívala "cez prsty", časom som si ich veľmi obľúbila. Odporúčam najmä oblečenie na jógu a bicykel, ktoré je premyslené do posledného detailu.
Nech sa páči, tu sú tri športové oufity. Ktorý z nich by ste si vzali vy na cvičenie do fitka či na beh?

P.S.1.: Gratulujem víťazke v súťaži s Beponom. Krásne punčochy získava Petra Nagyová. Poprosím ju o kontaktné údaje.
P.S.2.: Keď si prezriete dnešný článok, pustite si motivačnú skladbu, s ktorou začíname cvičenia na TBW.


  PHOTO: Dominik Babušík


 legíny, top, mikina - ADIDAS STELLASPORT // tenisky - ADIDAS

legíny, tenisky, športová bunda, tielko - F&F ACTIVE

športová bunda (BENCH) - SNOWBITCH // tepláky a funkčné tričko - TCHIBO // tenisky - F&F ACTIVE


5 komentárov:

 1. Mne sa asi najviac páči tá oranžová bundička :)) aa je pravda, že ak to raz človek okúsi tak ťažko sa toho vzdáva :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelé a určite veľmi pohodlné outfity:)
  Tá oranžová mikinka vyzerá super:))
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/02/velkonocna-giveaway.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 3. teším sa, že sa článok, fotky a outfity páčia :)

  OdpovedaťOdstrániť