ORAVA II.

Želám krásny štvrtok,
kedysi som celú cestu vo vlaku strávila užitočnými činnosťami. Písala som práce do školy, blogové príspevky alebo riešila pracovné záležitosti. Teraz sa pred cestou vlakom teším na to, ako si oddýchnem, prečítam noviny, vypočujem super hudbu a môžem bezmyšlienkovito sledovať "obrazy", ktoré vidím z okna. Naposledy, keď som cestovala Regiojetom, som mala pocit, že prechádzam ročnými obdobiami. Okrem toho, že som išla z jednej strany republiky na druhý, som si urobila exkurziu celým rokom. Za Košicami to vyzeralo ako jeseň, v Spišskej ako na pokročilú zimu so snehom, v Ružomberku ako slnečné leto a v Bratislave ako prichádzajúca jar. 
Hoci by som ocenila, ak by počasie v ďalších dňoch bolo iba jarné, tak zimu mám rada. Myslím ako ročné obdobie a hlavne s poriadnou dávkou snehu. Napriek tomu, že celou cestou to vyzeralo na nádhernú jar, Hruštín opäť nesklamal snehovou nádielkou a nádhernou zimnou prírodou. Preto som veľmi rada, že sme si počas prvého marcového víkendu urobili výlet na Oravu. 
Boli sme ubytovaní v hoteli Kristína, ktorý sme si obľúbili. Izby sú veľmi pekné so skvelým výhľadom na celý areál a svah, jedlo nám vždy chutí a majú aj wellness. Bez neho si zimnú dovolenku ani nevieme predstaviť. Je to najideálnejšia kombinácia - lyžovačka a následne relax v saune.
Síce počas dňa bol na svahu mierny odmäk, no aj tak nám to neskazilo náladu a urobili sme si pár jázd na svahu. Myslím, že lepšie ukončenie zimnej sezóny sme si ani nemohli priať. Doteraz si pamätám na perfektný výhľad zhora a na milého pána vlekára. 
Samozrejme, krásnu snehovú scenériu sme museli využiť a odfotili sme tu outfit. Ten je posledným zimným, teda aspoň dúfam. Mám na sebe ružovú bundičku, ktorú som objednávala z Aliexpressu. Prežila si mnohé cestovateľské útrapy, kým ku mne dorazila. Objednávala som ju niekedy v decembri a nakoniec dorazila na konci februára. Ešte predtým som si ju však musela vyzdvihnúť na colnici. Mala síce vyzerať úplne inak a mala byť dokonca aj v inej veľkosti (je to Lko a je mi tým pádom minimálne o dve čísla väčšia), no napriek tomu sa stala mojou obľúbenou. Ako skonštatoval Dominik: "aspoň máš bundu, keď budeš raz tehotná." A má pravdu. Okrem budúcich praktických záležitostí, ktoré bude plniť, je veľmi mäkkučká, príjemne hreje a najradšej ju nosím v tejto modro - ružovo - bielej kombinácií. Samozrejme aj s mojimi extra zateplenými Tamariskami.
Čo hovoríte na dnešný outfit a na zimné fotografie z Hruštína?

 PHOTO: Dominik Babušík

  bunda - ALIEXPRESS, rukavice, sveter - H&M, šál - TERRANOVA, nohavice - F&F, čiapka - darček od rodičov, topánky - TAMARIS z TOPANKOVO6 komentárov:

 1. awesome post!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super outfity... hlavne tá ružová bundička je skvelá.

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ako štvrtinová Oravčanka nemôžem nič iné, ako outfit vynachváliť. ;)

  Victoria's secrets

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super outfit:) a krásne fotky:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/02/velkonocna-giveaway.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super článok aj fotky ako vždy! :) Outfit ti veľmi sluší :)
  Pozri si aj náš najnovší článok - http://twoveronicaslives.blogspot.sk/2016/03/ako-si-udrziavat-nechty-dlhe-zdrave.html

  OdpovedaťOdstrániť
 6. veľmi sa teším, že sa páči a ďakujem vám :)

  OdpovedaťOdstrániť