CAMEL

Krásnu nedeľu,
ak by ste si mali vybrať jedno obľúbené ročné obdobie, ktoré by to bolo? U mňa vyhráva jar a jeseň Preto sa už neviem dočkať prvých jarných dní. Dnes sme s Dominikom definitívne zbalili a uložili hlboko do skrine všetky lyžiarske veci a hrubé bundy. Verím, že v nasledujúcich týždňoch ich už nebudem musieť vytiahnuť. Už sa totiž neviem dočkať lodičiek, "jarníkov", áčkových sukien a ďalších jarných kúskov.
Naposledy som mala na sebe zimné oblečenie takto pred týždňom. Ak ma sledujete na Instagrame a Facebooku, tak viete, že minulý týždeň sme si užili menšiu dovolenku v Hruštíne v našej obľúbenej Ski zábave. Skvele sme si oddýchli, vychutnali nádhernú prírodu, nafotili dnešný outfit (a ešte jeden, ktorý uvidíte čoskoro) a popritom donekonečna riešili politiku a výsledky volieb. O našom oravskom pobyte však niekedy nabudúce.
Z Oravy sme sa vybrali pozrieť moju drahú rodinku v Žiline. Odskočili sme si aj do Bratislavy vybaviť niekoľko pracovných a blogových povinností. Stredu sme ukončili veľmi príjemne na Balete SND. Boli sme si pozrieť s milými parťákmi baletné predstavenie Nižinskij - Boh tanca. Určite spoločne so snúbencom odporúčame. Ďakujeme ešte raz za pozvanie a výborný večer. Záver týždňa bol pracovný, no stále sa sčasti týkal toho, čo mám veľmi rada. Kozmetiky. V relácií Rádia Regina Sami sebe som sa rozprávala s milou kozmetickou poradkyňou. Opäť som o niečo múdrejšia v starostlivosti o pleť.
Keď sa teraz pozerám do diára, už sa neviem dočkať ďalšieho týždňa plného skvelých akcií a dní. Určite sledujte blog Lapkinn na sociálnych sieťach, nech viete o všetkom aktuálnom. V stredu sa už teším aj s víťazkou súťaže Kačenkou Bačišinovou (gratulujem výherkyni) na skvelý Lindex grand opening. V bratislavskom Auparku budeme spolu s ďalšími blogerkami, celebritami a médiami otvárať najväčšiu predajňu tejto značky. Okrem toho nás čaká zaujímavý program, na ktorý som veľmi zvedavá. O ďalších akciách váš určite v priebehu týždňa informujem. Hlavne o tých, ktoré sa spájajú s Hriešne dobrými nákupmi v Košiciach alebo v Bratislave. Verím, že sa vidíme. Už teraz sa neviem dočkať nasledujúceho týždňa, no stále premýšľam nad tým, kedy dopíšem tú diplomovku...
Vychutnajte si ďalšie dni a dnešný outfit. Trocha som sa pohrala s vrstvením a mojimi obľúbenými farbami, ktoré nájdete v F&F. Biela, čierna, škoricová a sivá sú moje aktuálne TOPky. 
Čo hovoríte na túto kombináciu? Aký týždeň čaká vás?   

PHOTO: Dominik Babušík


nohavice, sveter kardigán, bunda - F&F, topánky - LIDL // klobúk - TOPANKOVO // okuliare - H&M10 komentárov:

 1. Odpovede
  1. môj aktuálne obľúbený a ďakujeeem ;)

   Odstrániť
 2. GREAT LOOK! lOVE THE COLOR COMBO!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten klobúk aj kabelka sú perfektné :)
  A čo sa týka počasia, dúfam, že bude už slniečko najlepšie stále. V Brne je úplne krásne, ale zase hlásia sneženie :/
  Uži si Lindex grand opening, teším sa na post :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. toho, čo sme sa obávali, sa nakoniec splnilo, dnes nasnežilo :/ tak hádam posledný krát pred oficiálnym príchodom jari :( a ďakujem za pochvalu a prianie :-* určite aj na blogu bude článok o Lindex grand opening :))

   Odstrániť
 4. outfit je pekný až na tú bundičku, tú by som dala preč :) budem sledovať tvoj blog teším sa na tie akcie, verím, že nám toho veľa napíšeš :))

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za pochvalu aj názor ;) keby bolo teplejšie, tak si nechávam len svetríky, ale bolo celkom chladno a páčilo sa mi takéto "netradičné" vrstvenie :) verím, že sa budú páčiť aj články z akcií prípadne posty na FB a IG ;))

   Odstrániť
 5. Super farebná komnbinácia. :) Fascinuje ma, ako si až do posledného detailu farebne zladená.

  Victoria's secrets

  OdpovedaťOdstrániť