WATCHES - DILEMMA

Ahojte, 
čo si všimnete v rámci outfitu na ľuďoch ako prvé? Sú to šperky, kabelka alebo okuliare? U mňa okrem celkového dojmu padá zrak najskôr na hodinky resp. náramky a potom na topánky. Neviem, prečo, ale tieto dva kúsky ma vždy zaujmú. Hoci kvalitné dámske hodinky som kedysi vôbec nenosila, dnes ich mám na ruke takmer každý deň. Myslím, že sú skvelým oživením aj toho najjednoduchšieho outfitu a perfektný módny doplnok. Zatiaľ mám vo svojej zbierke len dvoje hodiniek. Prvé sú od švédskej značky Cheapo, ktorú nájdete na ZOOTe a druhé zase z Parndorfu z obchodíku Fossil. Momentálne sa obzerám po ďalších, a preto by som vás chcela poprosiť o pomoc pri výbere. Keďže som veľmi nerozhodný typ človeka, neviem sa rozhodnúť, ktoré zo zlatých hodiniek si vybrať. Osem najzaujímavejších minimalistických modelov so zlatými detailmi, ktoré sa mi páčili najviac, som pre vás zhromaždila v závere v koláži. Verím, že mi pomôžete vybrať tie najkrajšie. A možno vás inšpirujem pri rozširovaní vašej hodinkovej zbierky.

najnovší úlovok z radu hodiniek - Fossil s telovým náramkom
 stará dobrá klasika alebo minimalistické hodinky CheapoKtoré by ste si na mojom mieste vybrali?
1. Cheapo, 2. TRIWA, 3. SKAGEN, 4. Marc Jacobs
5. Fossil, 6. JUICY COUTURE, 7. Lorus, 8. DKNY

Ďakujem vám. :)
Určite vás budem informovať, ktoré som si nakoniec zadovážila. 


8 komentárov:

 1. Odpovede
  1. tie patria medzi mojich favoritov spolu so 7mičkou a 3jkou :)

   Odstrániť
 2. mne osobne sa nepáčia ani jedny z nich, viac sa mi páči tie typu Daniel Wellington, maximálne by som možno tie 7. vybrala :)

  Dominika Makarová fashion blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. mne sa DW nepáčia, lebo sú pre mňa už príliš okukané a v podobnom štýle sú tie od Cheapo, teraz skôr hľadám nejaké zlaté a tie siedme sa mi spolu s tretími a štvyrtými tiež pozdávajú ;)

   Odstrániť
 3. Odpovede
  1. sedmičky som si nakoniec aj vybrala :))
   http://www.lapkinn.com/2016/02/deadline.html

   Odstrániť
 4. Já osobně mám ráda klasiku, která je i za velmi přijatelnou cenu Swatchky, ale vlastním tedy i dražší kousky jako DKNY..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. to je najideálnejšia kombinácia v šatníku - kúsky za prijateľnejšie ceny v kombinácií s drahšími ;))

   Odstrániť