PERFECT WOMAN

Čítali ste príbeh o dokonalej žene? O tej, ktorá si žila svoj vysnívaný život, mala ideálneho muža, prácu snov a obrovský dom...? Presne túto dámu som mala stvárniť na fotení, z ktorého si môžete vychutnať dnešné fotografie. 
Mnohí ste mi už písali, že ste videli fotografie u Danky Hrabovskej na FB a veľmi pozitívne ste na ne reagovali. Najviac sa vám páčila práve táto úvodná fotografia. Rozhodne s vami súhlasím, aj pre mňa je naj. Avšak, mám veľmi rada aj ostatné, pretože spolu vytvárajú skvelý príbeh. 
Je o úspešnej žene, ktorá si žije svoj vysnívaný život. Asi viaceré by sme ho hneď menili. No, občas by sme namiesto závidenia a ohovárania druhých, pri ktorých máme pocit, že vedú svoj dokonalý život, mali sledovať najmä ten svoj. Ako ho žijeme a kam sa ním uberáme. Pretože práve všetky takéto negatívne myšlienky "zabíjajú" naše sny a plány o budúcnosti. Aj keď nie vždy sú naše dni optimálne, vždy môžeme urobiť všetko preto, aby sme raz žili ten svoj vysnívaný život (minimálne aspoň sčasti). 
Aj ja si s úsmevom na tvári spomínam na svoje detstvo zo škôlkárskych a prvých školáckych rokov. Vtedy som sa s obľubou hrala s bábikami a snívala raz o tom, že budem modelka alebo herečka. Časom som pochopila, že to bola len naivná predstava o budúcnosti a nič také robiť nebudem. Veď, koniec - koncov, ktorá z nás nesnívala, keď bola malá škôlkarka o úspešnej hereckej, speváckej alebo modelkovskej kariére? No napriek tomu som si aj tak svoj menší detský sen splnila. Zahrala som si na fotení dokonalú ženu. Takú, ktorá spokojne, s nadhľadom, sebavedomím a trocha aj povýšenecky vstupuje do hotela, ubytuje sa, s noblesou kráča hore schodmi, zloží sa na izbe a po krátkom prepúdrovaní ide na rande so svojím milovaným. 
Vychutnajte si dnešný fotopríbeh a nezabúdajte snívať, pretože niekedy aj tie najmenej reálne sny sa môžu raz stať skutočnými.
foto: Emil Hrabovskýšaty, kabátik: Daniela Hrabovskákabelka: Zuzana Papalovámake up: TIA make up artistpriestory: Hotel Dubná Skala Žilina

Na záver si vychutnajte ešte niekoľko backstagových záberov. Ďakujem celému tímu za super deň, počas ktorého som sa skutočne cítila dokonale.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára