DEADLINE

Pozdravujem vás,
čo je pre vás najväčšou inšpiráciou? Mám pocit, že mňa občas najlepšie inšpiruje deadline. Ak mám niečo odovzdať v práci alebo v škole, v posledný deň dokážem zo seba dostať vety, ktoré by mi pred dvoma týždňami nenapadli. Napriek tomu, že posledný deň pred ukončením termínu mám množstvo inšpirácie, v prípade mojej diplomovky to určite nechcem riskovať. Keď si spomeniem, ako sme s Dominikom sedeli noc pred odovzdaním bakalárky nad našimi prácami a poslednými úpravami, tento rok si to rozhodne nechcem zopakovať. Dúfam, že sa mi to splní. 
Už teraz, keď pozerám do kalendára, ako sa mi plnia jednotlivé dátumy rôznymi akciami a povinnosťami, sa desím, či mám ešte dosť času na dopísanie všetkých strán. V uplynulých týždňoch mám dokonca pocit, že tejto záverečnej práci venujem veľmi veľa času, keďže niektoré dni sa obmedzujú na dve činnosti - písanie diplomovky a cvičenie. Myslím, že ak by som nemala pravidelnú pohybovú aktivitu, som asi momentálne zavretá niekde na psychiatri a fotím vám outfity vo farebných pyžamách. (áno, trochu preháňam:)). Avšak zatiaľ pokračujem podľa svojho plánu a stíham sa venovať vám všetkým, ktorí čítate blog.
V dnešnom poste si môžete vychutnať moju novú bundičku, ktorú som si zamilovala. Pochádza z aktuálnej kolekcie v F&F a je dokonca aj v nádhernej modrej farbe. Aj ostatné kúsky, ako nohavice a belasá košeľa je tejto značky. Veľmi sa mi páči kombinácia škoricovej s bielou či belasou, preto som ich spojila v dnešnom outfite. 
Doplnila som ich o zlaté hodinky Lorus. Mimochodom, práve tieto hodinky ste mi pomohli vybrať práve vy. V koláži sa vám páčili aj tie značky Skagen a Marc Jacobs. Ďakujem vám za pomoc. Na Skageny si určite idem nasporiť. K hodinkám som doplnila čierny kožený náramok. Nechýba ani kabelka Bagghy a kotníkové čižmičky.
Čo hovoríte na outftit? Tiež píšete niektorú zo záverečných prác? Ak áno, želám veľa veľa inšpirácie a motivácie.

PHOTO: Dominik Babušík


jarná bunda, košeľa, nohavice - F&F // kotníkové čižmy - LIDL // okuliare - OKULIAREWAYFARER.SK // kabelka (Bagghy) - EMSPERKY.SK // hodinky (Lorus) - HODINKY.SK // náramok - KLENOTY HEMATIT

4 komentárov:

 1. Krásny outfit a veľmi pekne si to zladila♡ bundička je krásna, ale mne by asi prekážalo to,že je semišová!
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. prečo by ti prekážalo? mne sa nosí výborne a super sa aj kombinuje :)
   ďakujem za ďalší tvoj milý komentár ;)

   Odstrániť
 2. Kabelka nie je môj štýl, ale outfit máš krásny a skvele zladený :)

  http://accessoriesforbeauty.com/

  OdpovedaťOdstrániť