PEOPLE

Krásnu nedeľu,
nasledujúce slová som začala písať už pri mnohých článkoch, no vždy som ich zmazala. Dnes som sa ich rozhodla opäť dať do článku. Tento raz však pri nich nepoužijem "delete", ale práve naopak rozšírim ich o ďalšie písmená.
Každý neustále rozpráva a píše o rôznych krízach - finančnej, hospodárskej či najnovšie migračnej. Avšak v konečnom dôsledku veľakrát to je práve o tej morálnej. Stále častejšie ma zaráža konanie niektorých ľudí, ktorých stretávam. Skutočne ma udivuje, prečo sa k sebe niekedy musíme správať tak drzo, neľudsky, povýšenecky, zakomplexovane, agresívne či pokrytecky. 
Vždy ma sklame, keď...
... kuriér hundre druhej strane, že je o 10. ráno v práci a nie doma, keď mu nesie balíček.
... sused suseda nepozdraví, lebo mu prekáža, že mu padajú listy zo susedovho stromu na jeho dvor.
... sa súrodenci roky nerozprávajú, pretože sa hádajú o (ne)zdedené majetky.
... vyučujúca z inej katedry "rieši" svoje komplexy na študentoch a komplikuje im posledný rok štúdia.
... sa dlhoroční známi dokážu do krvi pohádať, pretože jeden miluje Putina a druhý zase Obamu.
... si kolegovia v módnej, mediálnej či inej brandži škodia a ohovárajú sa na každom kroku.
... bývalý šéf nedokáže vyplatiť bývalému zamestnancovi peniaze za odvedenú prácu, hoci on ich má na rozdávanie.
... "kamarát" nedokáže odpustiť druhému "kamarátovi" vydretý úspech.
... matka nevie prísť na meno svojej slušnej dcére a roky sa nerozpráva s celou jej rodinou...
Týchto troch bodiek by mohlo byť ešte veľmi veľa. A pritom by občas stačilo viac spolu komunikovať, chápať sa, odpúšťať a riešiť konfliktné situácie s nadhľadom a nie horúcou hlavou. 
No, na druhej strane, ak by sme nezažili tieto zlé situácie, nepochopili by sme, ako sa máme v iných dňoch dobre a akých okolo seba máme stále skvelých blízkych a známych, ktorí pri nás stoja a vždy nám pomôžu.
Milých ľudí sme stretli aj počas včerajšej prechádzky. Ani si neviete predstaviť, koľko úprimných úsmevov dostanete, keď idete na prechádzku s vaším mačiatkom. Veľmi nás to s Dominikom potešilo a pobavilo. Dokonca niektorí sa pri nás pristavili a porozprávali. Takéto drobnosti ma v poslednej dobe tešia úplne najviac a cením si ich ešte viac ako pred pár rokmi.
Želám vám veľa pozitívnych a čo najmenej zlých skúsenosti. A hlavne veľa úsmevu a pochopenia do ďalších dní.

P.S.: Čo sa týka dnešného outfitu, ten je maximálne pohodlný. Zvolila som nový modrý kabátik z kategórie waterfall v kombinácií s koženkovými nohavicami, svetríkom a novými topánkami od kvalitnej značky Tamaris z topankovo.sk. Sú semišové, kožené a skvele zahrejú. Mám pocit, že viac si ich obľúbil Dominik ako ja. Na zimné prechádzky rozhodne najlepšie. Navyše, celý outfit je v mojej obľúbenej kombinácií modrej, bielej a burgundskej. 

PHOTO: Dominik Babušík - Canon G7X kabát - F&F, sveter - PRIMARK, nohavice - NEW YORKER, šatka - neznámy pôvod, čiapka - vianočný darček od rodičov, rukavice - od Simonky, kabelka - DEICHMANN, topánky - TAMARIS - topankovo.sk, okuliare - OKULIAREWAYFARER.SK
jedna bonusová - keď Dominik zoberie na prechádzku dve svoje ženy :))

8 komentárov:

 1. Linduš, ďalší skvelý outfit! A určite by si mala vyskúšať Nákupné maniačky, pretože by si jednoznačne vyhrala:) taký štýl ako ty, mám naozaj málo ľudí. A kombinácia farieb a materiálov je úžasná♡
  Pozývam ťa na moju giveaway o super ceny:
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/01/novorocna-giweavay.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za nádherný a milý komentár :). Nákupné maniačky ma nikdy nelákali, tak sa nechystám do nich prihlásiť. Ale cením si, že mi takto veríš :))

   Odstrániť
 2. tie topánky sa mi veeľmi páčia:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super vsetko outfit, fotky aj mačička, ako ju bravate vonku na obojcek? Ja svojho iba na obojok lebo sa bojím ze mi utecie :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne. Áno, na obojok. Naša neutečie. Ona sa najradšej nesie na Dominikovom krku alebo pleci. :))

   Odstrániť
 4. such a smart outfit, love the coat
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť