THIS WORLD

Želám krásne adventné obdobie.
Máte pocit, že v týchto dňoch je toho na vás veľa? Rozhodne, nie ste jediní! Keď sa počas decembra stretávam so svojimi známymi, väčšina z nich sa mi pravidelne sťažuje, že nič nestíha. Rozhovory vždy končíme vetou - "Už nech sú tu Vianoce." Pravdupovediac, som na tom podobne. Hnacou silou do týchto dní sú jednoznačne vianočná pohoda, príjemné stretnutia s rodinou a známymi a hlavne oddych, ktorý nás čaká. Keby som nemala túto motiváciu, asi by som s takým prehľadom nezvládala tieto dni. Aj keď niekedy by som to už najradšej zabalila. Vykašľala sa na prácu, všetky seminárky, predtermíny, fotenia, články a tešila sa z vianočnej atmosféry. Ale viem, že by som si len oddialila všetky povinnosti do januára, čo by mi skomplikovalo moje novoročné plány. Preto sa utešujem myšlienkou na Vianoce a makám o sto šesť. Želám vám veľa síl do ukončenia všetkých záležitostí do 24. decembra. Mimochodom, viac o mojej radosti z Vianoc, z darčekov (áno, priznávam, na vianočné obdobie sa teším nielen pre rodinnú pohodu, ale aj materiálne radosti) a z exkluzívnej časti BMD v rozhovore pre Ženský web. Ďakujem krásne za milé video.
Práve počas vianočného obdobia sa každý rok snažím nasávať atmosféru z väčších európskych miest. Tohtoročné predvianočné obdobie strávime s Babušíkovcami na niekoľko dní v Prahe. Verím, že nám bude rovnako skvele ako minulý rok vo Viedni, kde sme stihli okrem vianočných trhov aj nákupy v Primarku. Odtiaľ som si priniesla aj žltý svet a čierne džínsy, ktoré vidíte v dnešnom outfite. Skombinovala som ich s úžasnou pelerínkou z F&F.Keďže po snehu a mrazivom počasí zatiaľ ani stopy, užívam si naplno jej nosenie. Ak podobnú vlastníte a neviete, čo k nej, v tom prípade ju kombinujte s dlhými či krátkymi rukavicami, svetríkmi alebo rolákmi. Je to skvelý kúsok, ktorý sa oplatí mať na oživenie v šatníku. Mám ho rada aj preto, že mi pravidelne pripomína detstvo. Podobne strihanú pelerínku som totiž nosila počas svojich škôlkárskych čias, kedy bola veľmi trendy. Inak tomu nie je ani v súčasnosti, takže máme opäť dôkaz o tom, že všetko sa vracia a v móde to platí dvojnásobne. 
Majte sa krásne, predvianočne a bez stresu. A viac sa usmievajte, nech je v uliciach menej smútku a stresu. :) A pokojne, píšte, čo vy a toto predvianočné obdobie a ako sa vám páči dnešný outfit.

P.S.: Nezabúdajte, že máte poslednú možnosť zapojiť sa do súťaže o 20 € voucher do Outletu Voderady.

FOTO: Dominik Babušík
 džínsy, sveter - PRIMARK, kabelka - yolo.sk, rukavice - z Poľska, pelerínka - F&F, čiapka - EBAY prsteň - ČAČKY.SK

4 komentárov:

 1. totally love the plaid coat over yellow
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zaujímavý outfit. Tvoja obľúbená farba je žltá? Čo mi trošku prekáža sú topánky, skôr by som použila čižmičky, ale to je iba môj názor :-D A Vianoce už sa neviem dočkať kedy bude po dome vôňa ihličia, koláčov...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za komentár, žltá nie je moja obľúbená, aj keď ju nosím v poslednej dobe celkom rada :D radšej som zvolila lodičky, pretože čižmičiek sa počas zimy ešte nanosím veľmi veľa, tak som do teplejšej zimy zvolila lodičky :)

   Odstrániť