OUTLET VODERADY + GIVEAWAY

Ahojte.
Fotografie a článok, ktorý som si dnes pre vás pripravila som pôvodne chcela vypublikovať skôr, ale nakoniec som si ich odložila na toto vianočné obdobie. Keďže práve Vianoce sú časom pokoja, radosti, hojnosti, obdarovávania a darčekov, mám pre vás výborný tip, kde si môžete zaobstarať darčeky pre celú rodinu pod jednou strechou. A možno vďaka súťaži, ktorú sme si pre vás pripravili, budete mať o dôvod naviac zastaviť sa vo One Fashion Outlet Voderady. Ale o tom až o chvíľu.
Naposledy som sa v tomto outletovom centre zastavila na základe milého pozvania z Voderadov. Zavolali nás spoločne s blogermi Miškou a Dušanom stráviť príjemný deň v týchto priestoroch, užiť si nakupovanie a v neposlednom rade aj nafotiť niekoľko outfitov.
Piatkový deň sme odštartovali v Trnave, kde sme si dali úvodné stretnutie a chutné raňajky. Tie boli mňamózne! Užili sme si ich v trnavskej kaviarni Thalmainer. Po prvom pozitívnom zážitku sme pokračovali priamo do nákupného raja a do predajne Luxury Mall Slovakia. Tu nás čakalo skvelé pohostenie a ešte lepší výber oblečenia. Práve na tomto mieste som si vybrala hneď niekoľko outfitov a kúskov na nafotenie. Škoda, že nám počasie neprialo. No napriek tomu bolo o nás kráľovsky postarané.
Výber v tomto komplexe ma veľmi milo prekvapil. Nájdete tam nielen butiky s oblečením pre dospelých, deti, pre pánov či dámy, ale aj športové obchody, obchodíky s klenotmi a super kaviarne a reštaurácie. Veľmi sa mi páčila architektúra centra ako aj veľké jazero, ktoré pekne dotvorilo atmosféru.
Po chutnom obede sme sa ešte zastavili v obchode J Store, odkiaľ mám krásnu ťaviu vestu. Okrem nej som odchádzala z OneFashion Outlet Voderady s obrovskou taškou, kvôli ktorej by ma pokojne mohli prinútiť kúpiť si ďalšiu miestenku do vlaku. V nej sa ukrývali zimné poklady – zelený kabátik, ktorý ste niekoľkokrát už na blogu mohli vidieť, ako aj žltý kabátec z predchádzajúceho outfitového článku.
Nielen toto som si však odnášala z Voderadov, ale aj darček pre vás. Na FB Lapkinn môže jeden z vás vyhrať 20 € poukážku do One Fashion Outlet Voderady. Tak šup šup na FB!
Ďakujem veľmi pekne za pozvanie, za tento super deň, starostlivosť a fotky. Teším sa, že som si mohla užiť piatok v spoločnosti milých a príjemných ľudí. Špeciálne a najväčšie ďakujem patrí Zuzke Šoltésovej. Verím, že čoskoro si takýto deň zopakujeme.
FOTO: iphony + Zuzka Šoltésová

2 komentárov:

 1. the black dress is just gorgeous
  Keep In Touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. it isn´t dress, but there are skirt and T - shirt in this outfit :)
   Keep in touch and have a nice day ;)

   Odstrániť