F&F S/S 2016

Krásny deň všetkým,
napriek tomu, že vonku dominuje chladné počasie, v hlavách módnych návrhárov, domov či módnych značiek je už dávno jar a leto. Inak tomu nie je ani v F&F showroome, kde vás jednotlivé kúsky okamžite stiahnu do príjemných a horúcich dní. 
Hneď pri vchode mi padli do oka na jednotlivých outfitov pásiky. Tie sa vracajú aj toto leto, tento raz v sofistikovanejšej podobe. Na dámskych, pánskych a detských modeloch nechýbali typické pruhované kombinácie bielej s čiernou alebo modrou prípadne krémovej s modrou. Zaujímavá však bola hrúbka pruhov, ktoré niekde boli širšie, inde zase tenšie. Jednoducho, na každom kúsku vyzerala pruhovaná kombinácia inak. 
Kolekcia F&F bola inšpirovaná nielen námorníckym štýlom, ale i hravosťou a dobrou náladou. Jednotlivé kúsky boli veselšie aj vďaka pastelovým odtieňom - marhuľovej, jemne žltej a slabúčko ružovej.
Veľmi sa mi páčila mestská časť kolekcie, v rámci ktorej nechýbali okrem prúžkov ani sivá či modrosivá farba. Teším sa, že zo strihov zotrvali medzi kúskami širšie skrátené nohavice. V F&F showroome som si všimla okrem culottes v denimovom prevedení aj tie voľnejšie s vysokým pásom v sivom odtieni. 
Jednoznačnými favoritmi z dámskej kolekcie je čierno - biele pásikavé pončo, lurexový top a sivé kulotky. Vďaka farebnosti a trendy štýlu ma oslovila detská línia - najmä kvietkované oblečenie pre malé dievčatká resp. bábätká. Z doplnkov ma zaujali čierne okuliare a kabelky, ktoré považujem za TOPky budúcoročnej kolekcie. Na taškách sa mi páči to, že si zachovávajú tvar, sú elegantné a sú menšej veľkosti, čo mojej nižšej "výške" určite vyhovuje. Zaujali sa mi tiež veselé farby na doplnkoch a metalické odlesky na opaskoch či obuvi.
Už teraz mám v hlave vytvorený ucelený wishlist, čo si zaobstarám na budúcu jar a leto. Väčšinu z kúskov som spomenula v predchádzajúcich vetách, teraz je rad na vás, čo by ste si vybrali. Píšte do komentárov. Budem sa tešiť. ;)

 PHOTO: me & ASUS ZenFone Selfie
pásiky, pásiky a ešte raz pásiky - páči sa mi tento námornícky návrat v sofistikovanejšej podobe

 nechýbajú ani skrátene široké nohavice
kabelku a celý outfit vpravo si určite zaobstarám ;)
skvelý a elegantný tvar kabeliek


 do tohto detského kúsku som sa zamilovala

 ani v pánskej kolekcií nechýbajú pastelové odtiene
toto je len zlomok pochúťok, ktoré na nás počas predstavenia kolekcie S/S v F&F showroome čakali
takýto outfit som vyskladala z kúskov F&F z kolekcie jar/leto k fotostene


7 komentárov: