EVERYBODY FEELING SOMETHING

Krásny deň všetkým,
pamätám sa, ako keby to bolo včera. Keď som mala 5 rokov, mamina mi ušila nádhernú bielu pelerínku. Bola široká, s červenými lemovaním a dvoma guličkami na šnúrkach. Hneď som sa do nej zamilovala. Chcela som ju nosiť stále, pretože som sa v nej cítila ako malá princezná. Predstavovala som si, že kráčam cestou do škôlky po kráľovskom dvore v nádherných šatách s bielou pelerínkou. Časom som z nej vyrástla a postupne na ňu akosi zabudla. 
Spomienka na princeznovskú pelerínku sa mi obnovila v mojich 15 rokoch. Vtedy priniesla mamina domov obrovskú tašku s vykúkajúcim bielym pohodlným materiálom. Spočiatku som si myslela, že je to príjemná deka. Keď však mamina vytiahla celý obsah tašky von, uvidela som nádherné biele pončo. Od tohto okamihu som si spomenula na svoju detskú lásku a zamilovala som sa druhý krát. Nenápadne som si ho chodievala od maminy požičiavať do školy. Opäť som sa cítila ako princezná, no už o čosi múdrejšia a bez ilúzie o kráľovstve.
Odstupom času si pelerínky, "deky" či pončá našli miesto aj u mňa v šatníku. Teším sa, že mám v šatníku jedno hnedépásikavéčierno biele a kárované prevedenie. Nosím ich veľmi rada, hlavne počas prechodných období ako jar a jeseň. Preto som už dlhšiu dobu hľadala variant v podobe svetríkového ponča, ktorý by som veselo mohla nosiť aj počas zimných mesiacov v kombinácií s kabátmi. Nakoniec som ten pravý kúsok našla na stránke zaful.com. Bol za skvelú sumu a v nádhernej modrej kombinácií. Nosím ho veľmi rada k úzkym džínsom alebo sukniam. Tento raz ho môžete vidieť v sukňovom kombe s klobúkom a čižmami nad koleno.
Mimochodom, svetríkové pončo tvorí ideálnu "dvojku" s novými náramkami Cruciani. Do nich som sa hneď zamilovala. Mala som čo robiť, kým som si vybrala, ktoré z kúskov sa mi zo stránky naramkycruciani.sk páčia najviac. Najradšej by som totiž mala všetky v každej jednej farbe a s každým tvarom, aby som ich mohla striedať. Nakoniec som si vybrala strieborný srdiečkovo - štvorlístkový a čierny lurexový s motívom nekonečna. 
Ak by ste si podobné chceli zadovážiť, určite kuknite blogerinas.sk, kde prebieha akcia na vybrané produkty alebo si poďte o dva nádherné (jeden dokonca vianočný) Cruciani náramky zasúťažiť na FB Lapkinn alebo Instagrame Lapkinn.
 PHOTO: Dominik Babušík
kabát - NEW YORKER, klobúk, čižmy nad kolená - TOPANKOVO.SK, sukňa - EBAY, svetríkové pončo - ZAFUL.COM, kabelka - DEICHMANN, rúž - ARTISTRY SIGNATURE (velvet), silónky - BEPON.SK, náramky - NARAMKYCRUCIANI.SK alebo BLOGERINAS.SK


2 komentárov:

 1. V tomto outfite je všetko čo milujem ja (modrá + klobúk) a zároveň všetko čo milujem na tebe! :D btw. spomínaš si, ako som ti už pár mesiacov dozadu hovoril že o chvíľu sa budeme fotiť v snehu? Som rád, že som sa mýlil! :D

  www.UntilYouHateMe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj ja sa teším, že si sa mýlil a mám radosť aj z tvojho milého komentára - ďakujem ti krásne :-*

   Odstrániť