CHRISTMAS TIME

Želám vám krásny 1. sviatok vianočný,
u nás v rodine mu každý rok dávame prívlastok pyžamový. Nikam totiž v tento deň nechodíme, necestujeme, len sme doma. V pyžamách pozeráme rozprávky, hráme karty a zobkáme jeden koláč za druhým. Okrem toho sa tešíme z darčekov, ktoré sme si našli pod stromčekom. Tento rok ma veľmi prekvapila ich hodnota a počet. Keďže hlavným naším darčekom je dovolenka v Alpách, čakala som len niekoľko drobností. Lenže, bolo ich tam neúúúrekom. Rozbalila som si nádherné, kvalitné a uzučké lyžiarske nohavice, po ktorých som už dlho túžila. V balíčkoch nechýbalo ani množstvo kozmetiky, krásne spodné prádlo a veľa nohavičiek z Intimissimi, super čiapka či veci do kuchyne (dlho som túžila po panvici na palacinky a dózach na formovanie jedla). Teším sa, že v Žiline počkalo niekoľko darčekov aj pre Dominika a našu Jackie. 
Mimochodom, tá si veľmi obľúbila kabát z dnešných fotiek. Vždy, keď ho mám na sebe je pri mne, túli sa alebo naháňa opasok. Nie je jediná, kto si ho zamiloval. Rovnako aj ja a veľa známych. Pár krát sa mi dokonca stalo, že ma zastavili na ulici, odkiaľ je. Mám pocit, že pri najbližšej návšteve Voderadov si minimálne jeden taký zaobstarám, len v inom odtieni. 
Najradšej k nemu nosím práve staroružovú farbu. Myslím, že s touto zelenou sa veľmi pekne dopĺňajú. Spojovacím prvkom v tomto outfite je rozhodne náhrdelník z DCSN decision. Ak by ste podobný alebo ďalšie doplnky chceli, kuknite na túto stránku. S kódom lapkinn budete mať 20% zľavu.
Želám vám krásne a pokojné vianočné sviatky. 27. decembra vás čaká ďalší špeciálny článok. V ňom by som sa s vami chcela podeliť o jednu veľkú novinku. Preto stay tuned. ;) 
FOTO: Dominik Babušík


kabát - LUXURY MALL SLOVAKIA, šaty - ZOOT, klobúk, čižmy - H&M, kabelka - YOLO.SK, náhrdelník - DCSN DECISION (s kódom "lapkinn" 20% zľava)


5 komentárov:

 1. Zuzu súhlasím! :) Madame - thank uu, darling ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten náhrdelník je dokonalý :) A Outfit je super, ten kabát vypadá vážně skvěle.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem ti, Nikola, veľmi krásne ;)
   teším, že sa páči

   Odstrániť