2015

Pozdravujem vás,
koniec roka je väčšinou časom, kedy každý z nás aspoň na chvíľu rekapituluje predchádzajúce mesiace. Pre niekoho boli úspešné, pre iných o čosi menej. Pred niekoľkými dňami ma k menšej rekapitulácií prinútil aj jeden z vašich komentárov. 
Moja kamarátka Lenka mi pod jednu z fotiek na FB napísala nádherné slová, citujem "Linduš pri čítaní toho článku na blogu (rozumej post o tom, ako ma Dominik požiadal o ruku) som si zaspomínala na tie staré časy zo základky, kde si vyhrávala jednu súťaž za druhou či už recitačnú alebo literárnu...teraz však vyhrávaš tie najkrajšie životné chvíle, tak Ti gratulujem a prajem vám veľa veľa lásky a šťastia :)". Za Lenkine slová som veľmi vďačná, pretože som si vďaka nim zaspomínala nielen na základnú školu, ale i úspešný rok 2015 plný výhier. 
Hneď sa mi ako jedno z víťazstiev "vybavilo" práve 1. miesto v Blogerovi roka. Vďaka nemu som spoznala skvelých ľudí, dostala nové možnosti, príležitostí a veľa sa naučila. Táto udalosť perfektne zrýchlila rozbehnutý vlak na blogu a dodala mi množstvo energie a odhodlania v písaní. Teším sa, milí čitatelia, z vašej priazne, komentárov, spätnej odozvy či stretnutí. Som vďačná za každý článok a výstup v novinách, časopisoch, rádiách, telkách, na weboch či blogoch. Na druhej strane byť najlepšou módnou blogerkou prinieslo aj niekoľko negatív v podobe neprajných komentárov, závistlivých ľudí, ohovárania a nepríjemných podrazov. Žiaľ, aj to k tomu patrí a som vďačná aj za to, pretože som sa naučila väčšej ostražitosti, "neriešeniu" a lepšiemu vychádzaniu z negatívnych situácií. Všetko zlé je na niečo dobré. To sa potvrdilo aj tento rok, keď ma negatíva nakopli k novým projektom, ktoré pre vás chystáme už teraz pre rok 2016. Sú hneď tri. Z toho dve budú veľké a jedno o čosi menšie. Vďaka nim dostane blog nový rozmer a nebude už len záležitosťou internetu. Viac vám neprezradím, no v novom roku sa postupne dozviete podrobnosti. Už teraz sa teším a verím, že aj vy.
Druhým víťazstvom je rozhodne vzťah s Dominikom. Mám ooobrovskú radosť, že ma môj najdrahší požiadal o ruku a mohli sme náš vzťah posunúť do ďalšej etapy, ktorá so sebou okrem krásneho snubného prsteňa, gratulácií, oslovenia snúbenec a budúca švagriná, prináša nové povinnosti. Ako skonštatoval náš kamarát Peťo, ktorého pričinením sme sa, mimochodom, dali dokopy: "som rád, že na tých dvoch prúdoch, ktoré som spojil, sa vytvorila žiarovka :D". Postupne preto plánujeme svadbu a detaily a utužujeme náš vzťah, aby tá žiarovka mohla neskôr v manželstve aj funkčne svietiť. Teším sa, že vďaka svadbe vznikne na blogu nová rubrika, ktorá sa bude venovať prípravám na svadbu. Verím, že vás zaujme rovnako ako tie doterajšie. 
Ďalšou výhrou je moja práca a škola. Som vďačná, že ich mám a že ma neustále posúvajú vpred. Vďaka nim sa každým dňom v rozhlase, pri rozhovoroch pre Najkrajšie modelky či v "školských laviciach" učím niečo nové. Som zvedavá, aké budú v týchto sférach nasledujúce dni v roku 2016, keďže najmä na výške ma čaká diplomovka a štátnice.
Najrozkošnejšia výhra bola naša zlatá mačička Jackie, ktorá sa do našich životov priplietla práve na moje meniny. Tá nás všetkých každý deň teší, dobíja energiou a zabáva svojimi výmyslami. 
Aj keď to znie ako klišé, ale mám radosť i z výhier v podobe môjho plného zdravia, skvelej rodiny a úžasných kamarátov, pretože bez nich by sa ťažko realizovali a plnili predchádzajúce výhry. Ďakujem vám, milí moji. Teším sa na všetky zážitky v roku 2016 a tiež na Silvestra.
Verím, že aj vy sa už neviete dočkať posledného dňa tohto roku. Síce dnešný outfit nie je trblietavý, akoby sa na pravú silvestrovskú párty patrilo, no zachraňujú to aspoň svetielka vzadu. Za to je však plný farieb (minimálne na sukni), ktoré mne vždy vyčarujú úsmev na tvári. Želám preto aj vám do roka 2016 veľa veľa pozitívnej energie, všetkého dobrého a veľa akýchkoľvek výhier (nielen tých v Lote a Športke:)). 
Do čítania na blogu Lapkinn v roku 2016!

PHOTO: Dominik Babušík

sukňa - ZAFUL.COM, bunda - F&F, čižmy, blúzka - H&M, náhrdelník - EBAY, kabelka - DEICHMANN


6 komentárov:

 1. Sukňa je krásna. Ja ti ďakujem za tvoj blog,prináša mi veľa inšpirácie.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jééj, tak to ma veľmi teší a ďakujem ti ;)

   Odstrániť
 2. Nádherné fotky, milujem tvoje články! ♥

  sydneysleek

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Zajímavá sukně, osobně bych na ní neměla "koule" ale na tobě vážně vypadá skvěle!

  Nikola Mills

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásna sukňa a krásne slová:)
  Dúfam, že vám to dlho vydrží:)
  Pozývam teba a tvojich čitateľov na môj blog, kde sa aktuálne súťaží o pár cien:
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ďakujem, dievčatá, potešili ste ma vašimi komentármi veľmi preveľmi ;)

  OdpovedaťOdstrániť