STUŽKOVO - PLESOVO - PROMOČNÝ POST II.

Krásny večer,
tieto fotky som si šetrila na špeciálnu príležitosť. Tá čoskoro nastane a možno čaká aj vás. Môj malý - veľký brat bude mať o týždeň stužkovú! Síce sa jej nebudem môcť zúčastniť, čo ma veľmi mrzí, no na druhej strane aspoň si budem môcť poplakať od dojatia sama bez všetkých hostí, ako rýchlo vyrástol. Viem, že to teraz vyznieva ako keby som bola jeho mama. Avšak do istej miery každý starší súrodenec má istý pocit zodpovednosti a mamičkovského/otcovského cítenia k tomu mladšiemu.
Doteraz si pamätám, ako sa ma mamina v piatich rokoch opýtala, či chcem bračeka alebo sestričku. Okamžite som odpovedala, že chcem brata. Dôvod? Bude mi voziť na veľkom autíčku všetky moje bábiky Barbie. Realita však bola iná. Malý Lukáško síce vozil hračky na svojom obrovskom aute. Ale odviezol tak akurát svoje dinosaury, ktoré následne napadli moju Barbie obývačku a celú mi ju zničili. Horšie ako Jurský park! Napriek tomu som Lukyho veľmi rada kočíkovala a starala sa o ňho.
Keď som sa dostala do puberťáckych rokov, začalo ma otravovať, že musím všade chodiť so svojím krpatým bratom. Nastali prvé hádky, bitky a urážky. Našťastie sme obaja z toho vyrástli až do skvelého spolunažívania brata a sestry. 
Po tom, ako som odišla študovať a pracovať zo Žiliny do Košíc sa náš vzťah utužil. Zrazu som to nebola len ja, ktorá radila a starala sa o mladšieho súrodenca. Aj veľký Bucko (ako sme mladého Lukyho volali) mal množstvo skvelých rád a myšlienok pre mňa. Hlavne v časoch mojich prvých lások, rozchodov a v začiatkoch blogovania mi bol obrovskou oporou a tiež veľkým bratom. Zrazu sa to vymenilo a neochraňovala som ja svojho bračeka Lukyho v kočíku, ale on mňa. 
Veľmi sa teším, že mám takéhoto super brata. Výborne spolu vychádzame a verím, že každým rokom to bude ešte lepšie a lepšie. Teším sa z každého jeho úspechu, pretože mám šikovného a talentovaného brata, ktorý to ešte ďaleko dotiahne. A hlavne sa s ním nebojím ísť po ulici, pretože ovláda karate a zbiera rôzne farby opaskov. 
Keď si spätne spomeniem na naše spoločné detstvo, tak ma jeho blížiaca stužková dojíma viac. Viem si živo predstaviť, ako by som si na jeho "oslave dospelosti" zaspomínala, poplakala, ale určite sa aj zasmiala na programe a jeho havajskom čísle (mám totiž brata - parketového tigra) Ďakujem ti, bratM za všetky doterajšie super chvíle (haha, tých ešte bude) a pozdravujem ťa do Žiliny. Uži stužkovú, rovnako ako vy, ak vás nejaká čaká. 
Pripravila som pre vás druhú inšpiráciu na štužkové, plesy či promócie (nezabudnite si pozrieť aj prvú časť). Zvolila som nádherné šaty od skvelej Daniely Hrabovskej s romantickou sukňou a motýlikmi. Keďže samotná kresba na látke je výrazná ladila som už len sandálky v rovnakej farbe a jemné náušnice a náramok Michael Kors. Hlavne pri takýchto výrazných šatách si treba dávať pozor na ladenie doplnkov. V tomto prípade rozhodne platí - menej je viac. Pozor aj pri líčení či účese, ktorý pri komplikovanom či výraznom privedení môže pokaziť celý look. Preto som všetko ladila do jemných prvkov, rovnako aj účes. Jedinou výraznou bodkou je ružový rúž.
Verím, že vás dnešná inšpirácia zaujala. Budem rada za spätnú väzbu na článok či fotky. Teším sa na komentáre a vaše správy.

P.S.: Klenoty Aurum spustili pri príležitosti 10. výročia skvelú súťaž na svojej stránke. Získať môžete priam luxusné ceny. Každý deň vyhráva súťažiaci darčekový poukaz na nákup šperkov a hodiniek v hodnote 75 eur a v hre je aj zájazd do Paríža. Keď už budete súťažiť, zapojte sa aj do Lapkinn súťaže.

 FOTO: Dominik Babušík
šaty - Daniela Hrabovská, sandálky - New Yorker, náušnice a náramok - Klenoty Aurum
7 komentárov:

 1. Šaty sú nádherné ako aj celý outfit. Aj mňa čaká stužková :-D už sa veľmi teším aj napriek hádkam V triede

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dúfam, že stužková dopadla výborne, aj tie hádky občas pri organizovaní treba, aby bolo všetko vydarené :)

   Odstrániť
 2. Je super, že s bratrem takhle vycházíte .. Mám to stejně a vždycky je mi líto všech, kteří si se sourozenci nerozumí, jen se hádají a nadávají na sebe. Krásný článek ! :) A úžasné fotky - ty šaty ti moc sluší :))
  www.meadelaida.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Adéla, presne aj mne je ľúto, keď vidím, že súrodenci spolu nevychádzajú :/ som rada, že sa článok a fotky páčia :)

   Odstrániť
 3. Kráásna si! ;) veľmi sa mi páči miesto fotenia! xD

  www.UntilYouHateMe.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Odpovede
  1. Dušan - na podobnom mieste si fotil aj ty a Rose ďakujem ti ;)

   Odstrániť