ORAVA

Pozdravujem vás a želám pekný deň.
Jedného (ešte) októbrového dňa sme si s Dominikom povedali: "Na Orave dobre, Na Orave zdravo," pobalili sme sa, teplo obliekli a vyrazili zo Žiliny - z môjho rodiska až do Hruštína neďaleko Oravského hradu. Veľmi sme sa na cestu a jej cieľ tešili. Čakal nás totiž príjemný predĺžený víkend v oravskej prírode v hoteli Kristína. Ten nás očaril vo všetkých ohľadoch. Nádherným prostredím, krásnym vybavením, výhľadom z izby, jedlom, ale i úžasným prístupom personálu. Práve ochotu, úsmev a príjemnú komunikáciu si vždy v hotelových zariadeniach cením najviac. Prvý dojem je vždy dôležitý a ešte pred ubytovaním za každým poteší. Nás okrem milej obsluhy príjemne prekvapila aj prvá snehová nádielka v októbri. Úprimne sme sa jej potešili, no úsmev na tvári nám zmrzol v okamihu, keď sme zistili, že sme ešte nestihli prezuť letné pneumatiky na zimné. Jediné šťastie, že nám v hoteli Kristína pomohli, odhrnuli prístupovú cestu a mohli sme sa bez problémov po skvelom víkende dostať naspäť domov. Za takýto ochotný prístup klobúk dole a ešte raz ďakujeme.
Po milom privítaní a prístupe nás potešila aj veľmi pekne zariadená izba s úžasným výhľadom na oravskú prírodu, ovečky, svah a ostatné chaty. Okrem toho nás na posteli v izbe čakal i milý balíček s nápojom a kozmetikou. Čerešničkou na torte celého víkendového pobytu bol wellnessík a následná hra monopoly, ktorú sme si zapožičali a zahrali. Vyhrala som a doslova zruinovala Dominika, čomu sa ako súťaživý tvor veľmi teším. :))
Rozhodne odporúčam pobyt v hoteli Kristína. My sme boli nadšení a maximálne spokojní. Dúfam, že sa sem ešte vrátime počas zimy a budeme sa môcť z izby pozerať na úžasnú zjazdovku a zasnežený svah.
Počas nášho oravského oddychu sme nezaľáhali a nafotili pre vás voľnočasový outfit určený na aktívne víkendy či prechádzky po krásnej slovenskej prírode. Na seba som si zobrala mäkkučkú a teplú bundičku, pevnú obuv a čelenku, aby mi neodfúklo vlasy a najmä uši. Celý look som ladila do béžových a hnedých odtieňov. Fotili sme v areáli, kde sme bývali a kde sme stretli aj milú mačičku. Mám pocit, že od tej doby, čo máme doma Jackie, priťahujem ďalšie mačacie stvorenia. 
Čo hovoríte na outfit a na náš predĺžený víkend na Orave?

 FOTO: Dominik BabušíkOOTD: topánky - GATE, sveter - F&F, bunda - justplay.sk, nohavice, čelenka - H&M
 slon posteľovo - uterákový alebo milé privítanie

 krásna kúpeľňa - Dominik sa zamiloval do sprchového kúta :)
 vo welcome balíčku nechýbali ani tieto nápoje
iphónovka alebo selfióvka

 ...a niekoľko fotiek pred a po :)
...na ľavej strane fotky, keď sme v sobotu prišli do hotela Kristína a na pravej strane fotky, keď sme v pondelok odchádzali ;))


4 komentárov:

 1. how pretty do you look, love the headband
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky! :) A tá mačička nemá chybu. :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. dievčatá, som rada, že sa páčia fotky a áno, mačka, nemá chybu, keby sme jej dovolili, hneď by išla s nami domov :D

  OdpovedaťOdstrániť