NOSENE

Želám vám krásny pondelok,
veľmi sa teším zo skvelých nápadov, ktoré sa zrodia na Slovensku a majú potenciál stať sa úspešnými. Obzvlášť v dnešnej dobe, ktorá je komplikovaná a v niektorých veciach rozhodne nepraje malým podnikateľom či samostatne zárobkovo činným osobám. Preto klobúk dole nielen pred týmito kreatívnymi osobami, ale aj výbornými myšlienkami. 
Prednedávnom som písala o skvelej mobilnej appke zo slovenskej dielne a teraz mám pre vás ďalší úžasný tip - sekáč s nápaditým a jedinečným konceptom.
NOSENE je krásny a voňavý second hand. Preto, ak sa stránite sekáčov kvôli nepríjemnému zápachu, tak na tomto mieste sa toho vôbec nemusíte obávať. Hneď pri vchode vás privíta milá obsluha, ktorá vám ochotne vo všetkom poradí, nádherná vôňa, útulný priestor, skvelý dizajn, nápadité visačky, kútik, kde si môžete odložiť vašu nenákupchtivú polovičku a v neposlednom rade úžasný výber oblečenia. Musím sa priznať, že vybrať kúsky do "Kolekcie by Lapkinn" (ktorú som mala za úlohu pre vás zostaviť) bolo náročné, pretože som sa nevedela rozhodnúť čo skôr z hromady krásneho oblečenia vybrať. Na skúšanie som si zobrala veľmi veľa vešiakov s kúskami. Nakoniec som pre vás vyselektovala 7 vecí, ktoré ma zaujali úplne najviac. V kolekcií nájdete dva kusy šiat s nápaditou potlačou, dva svetríky, sukňu ideálnu na zimu, čierne univerzálne nohavice a tmavomodré sako. Všetky tieto kúsky máte možnosť vidieť na dnešných fotografiách. Myslím, že tiež dokonale vystihujú štýl, ktorý nosím najradšej.
Ak vás niektorý z týchto kúskov zaujal natoľko, že by ste ho chceli mať doma, nech sa páči, vyberať môžete na FB stránke NOSENE. Navyše, kúpou oblečenia nielen z Kolekcie by Lapkinn prispievate časťou sumy z výrobku neziskovým organizáciám, ktoré pomáhajú týraným ženám. Preto, palec hore, nielen za tento nápad, ale celý koncept NOSENE, ktorý má na svedomí dvojica Jakub s Katkou. Hoci sme nemali možnosť sa stretnúť osobne, komunikuje sa mi s ňou výborne. Som veľmi rada, že ma s touto myšlienkou oslovila ešte začiatkom októbra, že sa nám podarilo zladiť naše nabité diáre a dotiahnuť nápad až do výslednej podoby, ktorú máte možnosť vidieť.
Mimochodom, naživo si všetky veci môžete pozrieť a ohmatať na Michalskej 7 v Bratislave. Ak nie ste z hlavného mesta, tak vecičky vám vedia aj zaslať priamo k vám. Ku mne domov už putuje zelený svetrík, ktorý je súčasťou outfitu s čiernymi nohavicami. Teším sa veľmi, kedy mi ho poštárka prinesie a teším sa aj na ďalšiu návštevu tohto skvelého miesta.
Ako sa vám páčia fotografie a outfity vytvorené len zo second handových kúskov?

P.S.1.: Ospravedlňujem sa za moje vlasy. Pred fotením sa mi podarilo poriadne zmoknúť.
P.S.2.: Už ste sa zapojili do súťaže o 30 € voucher od ZOOTu?


všetky kúsky - NOSENE

počas vyberania kolekcie

4 komentárov:

 1. ur outfits are so classy
  Keep In Touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tieto outfity sú super, niektoré mi pripadajú ako zo starších módnych časopisov - také retro - čo sa mi veľmi páči ^^

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, to bol aj cieľ, aby boli inšpirované minulými rokmi a zároveň stále nositeľné, aj v týchto dňoch, rozhodne odporúčam kuknúť do NOSENE, majú úžasné a voňavé vecičky :))

   Odstrániť