KOŠICE FASHION WEEK 2015 - DAY 4

Ahojte,
dnes tu mám pre vás report zo záverečného dňa Košice Fashion Week. Ten patril svadobnej móde. Na móle sa predviedli krásne nevesty, družičky a ženíchovia, ktorí predstavili aktuálne trendy v oblasti svadieb. Rozkošné boli malé družičky, ale i páni v sakách, ktorí odprezentovali kolekciu prostredníctvom tanca a vo veselom štýle. Bolo evidentné, že s tancom a zrejme aj čiastočne s herectvom majú skúsenosti, pretože svojimi pohybmi dokonale vábili nielen modelky, ale i všetky diváčky. Zo všetkých salónov bola najkrajšia kolekcia košického salónu Princess. Šaty boli dokonalé a prepracované do posledného detailu. Na prehliadkach ma skôr zaujali šaty, ktoré boli netypické a nepatrili k typickým svadobným šatám. Najviac sa mi páčia strihy, ktoré sú odlišné od korzetových a riešené vo vrchnej časti buď s dlhšími rukávmi alebo lodičkovým transparentným topom s veľkou sukňou bez kruhu. 
Nedeľný večer ukončila vlasová show v podaní Lukáša Očenáša. Talentovaný kaderník z Michaloviec ukončil ale i vo štvrtok otvoril módny maratón s dychvyrážajúcimi extravagantnými účesmi a šatami z jeho dielne či od svadobného salónu Glamour of Angels. Počas posledného večera 2. ročníka KFW sa s týmito modelmi a vlasovými kreáciami predstavili i známe finalistky Miss Slovensko. Jasmína Hodermarská zaujala prítomných veľkým afro účesom a Barbora Olejníková zase s kvetmi v zopnutých vlasoch. Vlasová show bola dokonalou čerešničkou na torte, ktorá si na KFW vyslúžila dvojitý aplauz a standing ovation.
Počas záverečného dňa som si konečne mohla aspoň na chvíľu vydýchnuť, tak som si ho naplno užila. Ďakujem vám všetkým, ktorí ste tieto dni strávili so mnou, pristavili sa pri mne, oslovili ma a potešili milými slovami. Vážim si to. Zajtra pre vás pripravujem posledný článok o KFW v štýle THE BEST OF. Môžete sa tešiť na najlepšie kolekcie z Košice Fashion Week.

môj outfit zo záverečného dňa KFW
  svadobný salón Glamour of Angels na prehliadke KFW


  prehliadka ukrajinského svadobného salóna White Magic
 
  svadobný salón Hella zo Žiliny, ktorý vznikol pred 25timi rokmi na móle počas popoludnia na KFW
 

 

   prehliadka košického svadobného salónu Janette
 pre mňa najkrajšie šaty zo svadobného dňa
 večerná prehliadka svadobných šiat obohatená o tanečnú show a sympatických tanečníkov - modelov 

 čerešničkou na torte záverečného dňa KFW bola vlasová show Lukáša Očenáša - na móle sa predviedli aj finalistky Miss Slovensko Barbora Olejníková a Jasmína Hodermarská

 takto to vyzeralo pred prehliadkami v backstagi pri česaní, líčení a obliekaní


FOTO: Dominik Babušík - KFW


3 komentárov:

  1. Miluju svatební šaty, na takovou přehlídku bych se hned rozjela ♥

    OdpovedaťOdstrániť
  2. prehliadka svadobných šiat bola krásna a ďakujem ti veľmi pekne, Rose ;)

    OdpovedaťOdstrániť