KOŠICE FASHION WEEK 2015 - DAY 2

Želám peknú sobotu,
dnešným dňom sa módne podujatie Košice Fashion Week dostalo do svojej druhej polovice. Ešte predtým, ako si vychutnáme sobotný luxus a štýlovú módu, by som sa chcela vrátiť k včerajšiemu športovému dňu. Organizátori sa prostredníctvom neho rozhodli podporiť aktivity mesta pri príležitosti zisku titulu Košice - Európske hlavné mesto športu 2016. Prehliadky plné tanca, zumby, golfu či lyžiarskeho oblečenia boli nielen príjemným spestrením módneho maratónu, ale aj pripomienkou k zdravému životnému štýlu.
Po prvý raz sa na tohtoročnom KFW predstavili v úlohe modelov a modeliek aj deti. Tie boli rozkošné a niektoré pózovali ako ich dospelí kolegovia. Fanúšikovia tak mohli obdivovať okrem detských modelov aj oblečenie pre dospelých z Jasusch kolekcie, SEI – GEN či Bogner. Každodennú módu si fanúšikovia vychutnali na prehliadke Black Cube a White Cube, v rámci ktorej sa predstavili mnohé známe módne značky ako napr. Twin Set či s.Oliver. Táto prehliadka ma zo všetkých popoludňajších zaujala úplne najviac. 
Vrcholom večerného koktailu s podtitulom Sport is Fashion boli modely určené na lyžiarsky svah od Sportalm či na golfový trávnik od Galvin Green. Niektorí návštevníci si z tejto prehliadky dokonca odniesli suvenír v podobe golfovej loptičky. Teším sa, že aj mne sa takáto pamiatka ušla od jedného z veľmi pekných modelov. Okrem zaujímavých kúskov na svah či na golf ma veľmi zaujala košická módna návrhárka Jana Polak so svojimi pestrofarebnými a strapcovými outfitmi. Módne prehliadky boli obohatené aj o ďalšiu vlasovú show. Tento krát sme mohli naživo sledovať, ako vznikajú extravagantné účesy spod rúk kaderníka Roba Papcuna. Som rada, že som celý postup mohla vidieť na vlastné oči, hoci miestami som tŕpla s modelkami, či ich jednotlivé kreácie vo vlasoch trocha neťahajú. 
Počas druhého dňa KFW nechýbali ani workshopy. Známa odborníčka na módny priemysel Kamila Boudová záujemcom a záujemkyňám prezradila tipy a triky pri obchodovaní a tvorbe udržateľnej módy. Určite mnohým prítomným rozšírila obzor v módnej oblasti. Druhý workshop viedol uznávaný stylista a bývalý bloger Patrik Gurčík, ktorý prezradil najnovšie módne trendy v športovej móde. 
Už v týchto chvíľach sa teším na dnešný deň, ktorý bude spolu s nedeľou vrcholom. Dúfam, že sa vidíme na sobotnom luxusnom dni KFW. 

s mojimi dvoma krásnymi blondínkami Simonkou a Katkou sme si vychutnali včerajšie prehliadky
piatok sme začali tlačovou konferenciou
 rozhovor s návrhárkou Zuzkou Hákovou pre blog aj portál najkrajsiemodelky.com

 workshop šikovnej Kamily Boudovej
 kolekcia SOŠ Gemerská v Košiciach

 funkčné a trendové oblečenie na prehliadke Indigeny
 prehliadka Noemi Braz
 tanečné kreácie priamo na móle KFW
 krásne a kvalitné oblečenie na svah v podaní značky Bogner
 prehliadka Black Cube a White Cube a veľmi vydarená momentka
 som zamilovaná nielen do tejto krásnej modelky, ale najnovšie aj tohto modelu
 takýto outfit by som veľmi rada privítala aj u mňa v šatníku

 prehliadka košickej návrhárky Jany Polak bola plná farieb, vydarených strihov a strapcov

 pre mňa dva TOP modely od Jany Polak - WOW!

 konečne som na vlastné oči videla ako sa robia extravagatné a krásne vlasové kreácie

sympatickí modeli s golfovým oblečením na prehliadka Galvin Green - mimochodom, hudba na tejto prehliadke bola dokonalá a perfektne sa hodila do témy

 s týmto modelom chceme so Simonkou fotku :D


 po vzhliadnutí prehliadky Galvin Green som pevne rozhodnutá, že raz začnem hrať golf (keď už som dostala aj golfovú loptičku od milého modela:)) - toto je ukážka zimného a letného oblečenia na golfový green
pri niektorých modelkách mi padá sánka od ich krásy, táto je jedna z nich, pri nej zostanete očarení minimálne kvôli nádherným vlasom
 takéto krásne "chlpatiny" dominovali na zimnom oblečení Sportalm - minimálne jednu takúto bundu by som hneď brala 
FOTO: Dominik Babušík - fotograf KFW
záverečná selfie rovno na móle KFW

3 komentárov:

 1. awesome post! thanks for sharing!

  www.bstylevoyage.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. Annette - áno, bolo to výborné, teším sa z takýchto akcií v Košiciach
   B Ramida - thank you for your lovely comment :)

   Odstrániť