HERE

Pekný sviatočný utorok,
pôvodne som pre vás chcela pripraviť BEST OF Košice Fashion Week, ale nakoniec pri spracovávaní, vytváraní koláži a množstve fotografií, som sa rozhodla posunúť to na ďalší deň. Preto vám po sérií článkov o módnom maratóne v metropole východného Slovenska prinášam outfitový článok. 
Aj keď sa teším, že budem mať opäť o niečo viac voľného času, na druhej strane mi všetky veci okolo KFW budú chýbať. Hoci by som si najradšej konečne pár dní oddýchla, nejako stále nie je priestor. Keď skončí KFW, treba nahrávať reláciu, keď ju dokončím, venujem sa blogu a cestujem po celom Slovensku a keď neblogujem, sedím nad školskými záležitosťami. Akonáhle skĺznem do sťažovania sa nad nedostatkom voľného času, uvedomím si, aké by bolo pre mňa hrozné a kontraproduktívne, keby som nemala čo robiť. 
Pamätám si na tie dni, keď som niekoľko mesiacov na výške, nerobila nič iné, len chodila do školy. Nepracovala a neblogovala. Vtedy som zrazu mala more voľného času a akosi som nevedela, čo s ním robiť. Spočiatku som si to síce užívala, ale po prečítaní všetkých kníh, naháňaní prachu po byte a venovaní sa len štúdiu, som sa začala nudiť a bola som nervózna. Dokonca som mala pocit, že som nestíhala toľko vecí, ako keď som mala nabitý diár. Preto sa teraz maximálne vytešujem, že je toho veľa, hoci si sem tam pohundrem. 
Aj tento outfit vznikol počas nabitého dňa. Vtedy som o piatej ráno sadla na vlak z Košíc,o 10.30 som bola v Bratislave, o 11tej bola na super fotení (pre koho, to sa čoskoro dozviete), o 13tej sme fotili dnešný outfit, po 14.30 a 16tej som stihla všetky stretnutia, o 18tej som sedela vo vlaku naspäť do Košíc, vo vlaku som stihla kopu vecí okolo blogu a správ a o 23tej som chystala posledné veci na 1. deň Košice Fashion Week. Mám rada takéto dní, pretože po nich môžem zaspávať s pocitom, čo všetko som stihla. Preto počas týchto "lietaní" mám občas chuť na pohodlný outfit, s ktorým zabehnem mestský maratón a precestujem 400 km tam a naspäť v maximálnom pohodlí. Základom looku je úžasný kabátik z Luxury Mall Slovakia. Farbu tohto kúsku najradšej kombinujem s výraznými farbami. Preto som zvolila červené tričko a čiapku. K looku nazvanému ako "Červená Čiapočka", "Vianoce sa blížia" alebo "farby vianočného škriatka" som dokombinovala s čiernymi topánkami a neutrálnou kabelkou. 
Ako sa vám páči táto kombinácia?

nohavice - MICHAEL KORS, kabát - Luxury Mall Slovakia, kabelka - Deichmann, hodinky - CHEAPO (ZOOT), tričko - F&F, čiapka - EBAY, topánky - topankovo.sk2 komentárov:

  1. Kabát má krásnu farbu, mám rada takýto strih podobný mám aj ja ale v červenej farbe :) A tie výrazné farby sú super !

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. som rada, že sa outfit páči, kabátik som si aj ja veľmi obľúbila, hlavne jeho farbu a strih :)

      Odstrániť