HAPPY SOCKS - POP UP SHOP

Ahojte,
neustále sa ma pýtate na to, ako to všetko stíham. Nechápete, kedy zvládam cestovať raz do Košíc, potom do Bratislavy, inokedy do rodnej Žiliny a popritom stíhať blog, prácu a školu. Priznávam, že občas je to náročné a únavné, ale cestovanie vlakom tomu len a len napomáha. Prečo? To sa dočítate v tomto rozhovore o blogu Lapkinn pre zenskyweb.sk, za ktorý veľmi pekne ďakujem.
Nechcem vás na blogovej stránke zahlcovať všetkými akciami, ktoré navštevujem, preto pre vás vyberám tie najzaujímavejšie a najlepšie. Niekedy sa stáva, že nie sú všetky úplne vydarené a nerada by som ich hodnotila negatívne. Inokedy, z nich nemám kvalitné zábery, o ktoré by som sa s vami chcela podeliť. Ak by ste však predsa len chceli o nich vedieť, z väčšiny z nich mám fotografie na Instagrame.
Event, o ktorom vám dnes chcem napísať, bol milý, farebný a rozkošný. Presne minulý štvrtok sme spolu s krásnymi a vždy štýlovými sestrami Tamarou a Barbarou Heribanovými, blogerkami, blogermi, novinármi a ďalšími účastníkmi otvorili Pop up Shop Happy Socks v bratislavskom Auparku. Pestrofarebný dočasný stánok padne do oka úplne každému, kto sa presúva nákupným centrom. Zákazníkom bude k dispozícií až do Vianoc a nájdete tu široký výber originálnych a farebných ponožiek pre všetky vekové kategórie a taktiež spodné prádlo. Odporúčam milé balenia ponožiek a boxeriek s rovnakými vzormi.
Ak začínate premýšľať nad tým, čo komu kúpite na najkrajšie sviatky roka, rozhodne sa tu zastavte. Ja som si vyhliadla hneď niekoľko darčekov pre členov mojej milovanej rodiny.
Šťastné ponožky, ako sa v preklade značka nazýva, sú podľa môjho názoru skvelým upgradom tradičných a niekedy trochu nudných klasických ponožiek. Hlavne sú výborným oživením každého outfitu. Veľmi sa mi páči, keď sa "tieto krásky" zvolia do minimalistického outfitu, v ktorom dokonale vyniknú. Prípadne (ne)nápadne vykúkajú spod pánskych a dámskych nohavíc.
Pridanou hodnotou celého veselého eventu bol príjemný pokec s Mirkou, Babsy, Katkou, Peťom, Dušanom a ďalšími. Veľmi ma potešilo aj milé oslovenie od Zuzky, ktorá sa mi prihovorila, prezradila, že sleduje môj blog a adresovala krásne komplimenty. Ďakujem ešte raz nielen jej, ale všetkým za milý podvečer.
Najbližšie vás čaká z kategórie EVENTY článok zo skvelej zážitkovej akcie s Asusom.

FOTO: Dynamics Relations 2000
veselé bodkované ponožky som si po akcií odniesla domov, kuknite, aké sú roztomilé a ako super ladia s hrnčekom na mojom Instagrame

6 komentárov:

 1. Jeeej pekne si to spracovala, nabuduce dufam pokecame ak sa este na nejakej akcii stretneme :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Och joj vyzerá to super ! Len škoda že dočastný :). Happy socks mám veľmi rada..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tiež sa mi veľmi páči celý pop up shop, kto vie, možno raz zostane nastálo :))

   Odstrániť
 3. Jéj, ďakujem za spomenutie v článku. Tiež som rada, že som ťa mohla spoznať a verím, že sa ešte uvidíme! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Suzzie, rada som ťa spoznala, verím, že sme sa nevideli posledný krát :)

   Odstrániť