#ZAZITVECI

Pozdravujem vás,
keďže za posledné dni mám za sebou množstvo zaujímavých akcii, postupne vám o nich napíšem. Jednou z nich je minulotýždňová v podaní ZOOTu. Mám veľmi rada podujatia, ktoré sú netradičné a človek sa na nich nielen zabaví, ale aj niečo nové dozvie. A práve ZOOT mecheche je toho dôkazom.
Útulné a moderné priestory Monsterscafe, skvelé uvádzanie a stand up comedy Lujzy Schramekovej a príjemná spoločnosť sa postarali o úžasný utorok. Navyše, som osobne spoznala Evelyn, s ktorou sme si dali battle. Na FB a IG som sa vás pýtala, čo si myslíte aký a ktorá z nás vyhrala. Teším sa, že ste mi verili a tipovali ste práve mňa ako víťazku. Ale nie-nie, Evelyn bola šikovnejšia. Za jednu minútu si na seba obliekla o dve veci viac ako ja. Každopádne, veľmi som si túto súťaž užila a obliekať si na seba piate cez deviate je veľmi zábavné (i keď Lujza, ktorá túto súťaž komentovala, zhodnotila, že som si ešte ako blogerka farebne vyberala oblečenie, aby som ladila, čo ma pobavilo :D). Občas si takéto divoké obliekanie vyskúšajte, stojí to za to. 
Ak by som mala zhrnúť toto utorkové predpoludnie, skutočne som zažila veci, čo je aj názov aktuálnej kampane ZOOTu. Ten najnovšie hovorí aj po slovensky, tak klikajte k nim na stránku a vyberajte, čo sa vám páči. Mňa z ich ponuky zaujalo množstvo vecí a som rada, že dve z nich už mám vo svojom šatníku. Prvým je TA - DA tričko, ktoré ste už na mne mohli vidieť a tiež tričko s rozkošnou jednorožcovou mačičkou, ktoré som mala na sebe počas Medzinárodného maratónu mieru
Okrem toho odporúčam prečítať si aj ich časopis ZOOT, ktorý vás rozhodne zaujme. Moja mamina si ho po nedávnej návšteve brala so sebou na čítanie. Dobrou správnou pre všetkých ZOOT fanúšikov je aj Výdajňa radosti v Bratislave a najnovšie aj v Nitre, ku ktorým sa v ďalšom období pridá ešte jedna na Slovensku. Tak sa máme na čo tešiť. Ja sa už teraz teším na novú zaujímavú akciu so ZOOTom. 

3 komentárov:

 1. looks like u had a blast
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. great post :) and amazing photos! :) kisses:)

  http://www.itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pooja and Tijana - thank you so much, I appreciate it ;)

   Odstrániť