TA - DA!

Pekný deň všetkým,
pôvodne som mala v pláne vypublikovať tento článok skôr, no nájsť wifi v zahraničí je niekedy veľmi zložité. Predchádzajúce dni sme totiž strávili v Štrasburgu. Teším sa, že som sa po šiestich rokoch vrátila práve sem a opäť som si mohla užívať atmosféru tohto francúzskeho mesta s nádychom nemeckej histórie. 
Strávili sme skvelý deň v Európskom parlamente, kde sme absolvovali plenárku, brífing a spoznávanie ďalších zákutí tejto inštitúcie. Počas nasledujúcich dní sme spoznali jedno z pohraničných nemeckých mestečiek, absolvovali sme skvelú výročnú večeru s Dominikom v najkrajších šatách, plavili sa po Štrasburgu alebo si pochutnali na tradičnom alsaskom jedle Flammkuchen
Zaujímavé na tomto výlete bolo "krátkodobé spolužitie" cestujúcich v autobuse rôzneho veku, názorov, myslenia, návykov a správania. Opäť sa potvrdilo, že vďaka takýmto stretnutiam vznikajú nielen vtipné, ale veľakrát i prekvapujúce (v negatívnom slovazmysle) príhody, nad ktorými človek len nechápavo krúti hlavou. Jediné šťastie je, že odstupom času sa nad nimi už iba pousmejeme a povieme si, že každého z nás vychovali inak. O našom pobyte v Štrasburgu vám viac napíšem nabudúce, no tento raz sa zameriam len na pozitívne zážitky nie na morálnu krízu týkajúcu sa medziľudských vzťahov. :)
Fotografie, ktoré sme si dnes pre vás pripravili, sú ešte z príjemných jesenných dní. Trochu síce pofukoval vietor, ale bolo veľmi dobre. Dúfam, že do prvého snehu nás čaká ešte veľa takýchto dní. Na sebe mám úžasnú denimovú midi sukňu so zapínaním v strede a biele tričko s výstižným nápisom Ta – Da! Dominik sa občas smeje, či sa nepomýlili a nechceli pôvodne na tričko napísať Tá dá! No, to by som si ho asi tak rada neobliekala. :)) 
Z doplnkov som zvolila červenú kabelku, ktorú som zladila s farbou svojho rúžu a tiež okuliare, ktoré sa skvele hodia k spomínanej sukni. Nechýba ani jesenný kabátik, bez ktorého si toto ročné obdobie už neviem predstaviť.
Čo hovoríte na dnešný outfit?
Krásne chvíle všetkým. Čoskoro s novým článkom. ;)

 FOTO: Dominik Babušík


sukňa - zaful.com // tričko - ZOOT // kabátik - H&M // lodičky - F&F // okuliare - okuliarewayfarer.sk // kabelka - pinkhead.eu 


2 komentárov:

  1. jééj aká si pekná :) sukňa je hrozne fajn musím si aj ja už takú kúpiť, alebo ušiť :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ďakujem ti krásne :) rozhodne si treba takú zaobstarať, mne sa výborne nosí ;))

      Odstrániť