SHIRT

Pozdravujem vás,
počas uplynulých dní si užívam každú jednu minútu. Veľmi sa teším, že som konečne spoznala najlepšiu vizážistku Lucid, ktorá mi spravila ten najkrajší make up, že som si obliekla úžasné žlté šaty počas fotenia pre Designer Outlet Parndorf a časopis Šarm a že som zažila ten pocit, keď si listujem Emmu a zrazu sa nájdem na troch stranách.
Užívam si tieto skvelé okamihy, za ktoré som vďačná, no na druhej strane sa stále držím pevne na zemi. Pretože v každej oblasti platí, že tak ako človek rýchlo vyletí, tak aj rýchlo môže spadnúť. Hneď, ako mi niekto povie, že "wau, teraz si slávna a aké je super, že sa ti takto darí", si spomeniem na všetkých ľudí v mojom okolí či brandži, ktorým sláva rýchlo stúpla do hlavy a pri prvých mikro úspechoch a pochvalách sa nedržali nohami na zemi a doslova spyšneli. Som vďačná aj za tieto príklady, pretože vďaka nim sa môžem tešiť z týchto radostí a zároveň sa držať nohami pevne na zemi.
Toľko z môjho uplynulého týždňa. teraz k outfitu, ktorý dokonale vystihuje to, čo pre mňa móda znamená. Hru! V nej sa môžem doslova vyblázniť a vymýšľať rôzne kombinácie. Odjakživa milujem Black & White v obliekaní a chcela som opäť skombinovať kulotky s bielou blúzkou podobne ako na Mango Fashion Show v apríli 2015
Tento raz som však hľadala originálnejší spôsob. Preto som sa rozhodla prevrátiť košeľu naopak tak, aby gombičky boli vzadu. Bol to experiment, pri ktorom som čakala na reakciu okolia. Očakávala som aj veľmi negatívne ohlasy a pohľady, ale prekvapivo neprišli. Každý si myslel, že je to rolák, ktorý mi pravidelne chválili a zdal sa im strihovo veľmi zaujímavý. Tak som sa tomu potešila, pretože mne sa košeľa naopak nosila výýborne. K nej som dokombinovala kulotky, skrátené sako, čiapku a loaferky, ktoré som si obula namiesto tradičných lodičiek. Oživením celého B&W outfitu je bordová kabelka, ktorá ladí s rúžom. 
Milujem takéto kabelky a hlavne ich strih či praktickosť. Na prvý pohľad pôsobí, že nie je veľká, čo mojej výške maximálne vyhovuje. Navyše, do nej zmestím mikrofón s nahrávatkom, čo je môj overený ukazovateľ praktickosti kabelky. Keď viem, že teraz do nej zmestím vybavenie do práce, tak na materskej pokojne všetko ostatné potrebné. 
Lúčim sa s vami a budem rada, keď budete hojne písať ako pri predchádzajúcom outfitovom poste so šatami vo farbe tohto roka. Čo hovoríte na takéto prevedenie košele?

P.S.: Ak chcete vedieť o všetkých aktualitách, nezabudnite sledovať môj Facebook a Instagrame. Na týchto sociálnych sieťach sa stále niečo deje a nájdete tu všetko aktuálne. Napríklad aj to, že ma stretnete v novom čísle magazínu Wau.

 FOTO: Dominik Babušík
kulotky, loafeerky - F&F, blúzka - Lindex, sako - H&M, čiapka, prsteň, náušnice - EBAY, kabelka - pinkhead.eu

6 komentárov:

 1. no kebyže nepovieš tak takto by som ani nezistila, že to je prevrátená košeľa :D len mám jedinú otázočku neomínala ťa moc? :D lebo si to neviem veľmi predstavy z pohľadu pohodlnosti... ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. práveže vôbec neomínala :) skôr som sa cítila ako keby som mala rolák nie košeľu ;)

   Odstrániť
 2. Kabelka je úžasná ako aj celý outfit :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpovede
  1. teším sa, že okrem outfitov zaujímajú čitateľov aj články, tak ďakujem aj za tento druh pochvaly :))

   Odstrániť