SEPTEMBER RECAP

Pekný prvý október!
Aj keď viacerým sa zdá, že jednotlivé dni utekajú veľmi rýchlo, mám pocit, že september utiekol rýchlosťou svetla a najrýchlejšie zo všetkých mesiacov. Čiastočne za to môže i začiatok školy, ktorý mi vzal ďalší kúsok z môjho voľného času. Celkom mám obavu z nasledujúcich dní, keďže musím písať diplomovku, do toho riešiť všetky blogové či pracovné povinnosti a stále si nájsť čas aj na oddych, aby som sa z toho všetkého nezbláznila. Občas mám pocit, že sa prepínam do jednotlivých režimov, v ktorých fungujem počas týždňa. Je to ten blogerský - oddychový, pracovný - hektický, študentský - ten lavíruje medzi prvými dvoma a nakoniec normálny - relaxačný. Každopádne všetky ma plnohodnotne bavia a nevymenila by som ich za nič. Hoci sa sťažujem na nedostatok voľného času, ale radšej pracovať veľa a naplno ako vyplakávať, že sa nudím a nie je čo robiť.
Ak by som mala charakterizovať svoje septembrové obliekanie, určite by som ho ho nazvala ako "režim šiat a sukní." Po pravde, ani som si to pri výbere outfitov neuvedomila, že nohavice som odtlačila v septembri do úzadia. Asi to bude tým, že som si chcela vychutnať posledné teplé dni pred tým, ako vytiahnem všetky bundy, prechodníky a kabáty. V outfitoch dominovala nežnosť či pohodlie, z materiálov zase denim či semiš. 
Veľmi sa teším na október a príjemné jesenné dni, ktoré mám spoločne s jarnými v móde a celkovo v živote úplne najradšej. Majte sa najkrajšie a napíšte, ktorý outfit vás zo septembrových zaujal najviac. 
 FOTO: Dominik Babušík


6 komentárov: